Кожна жінка хоче, щоб її здоров'я було під контролем. Однак це не завжди так просто – ми не завжди впливаємо на цей аспект нашого життя. Щоб якомога довше зберігати міцне здоров'я, не можна забувати про регулярні профілактичні огляди, включаючи: гінекологічне обстеження, УЗД репродуктивних органів, цитологію, мамографію грудей, аналізи крові та сечі. Вищезгадані аналізи слід проводити один раз на рік, а у разі появи будь-яких тривожних симптомів якнайшвидше звернутися до лікаря – гінеколога медичного центру «Med Ok» у Вінниці. Хороший гінеколог у Вінниці має високу кваліфікацію та багатий клінічний досвід.

Що входить до послуг спеціаліста:

  • УЗД піхви, що дозволяє точно оцінити стан репродуктивних органів та виявити навіть невеликі відхилення, обстеження для перевірки розмірів та рухливості матки та придатків. Кольпоскопія, яка дозволяє виявити доклінічні форми раку шийки матки та полягає в огляді його поверхні, нижньої частини цервікального каналу та піхви за допомогою спеціального пристрою.
  • Обстеження грудей, яке є одним із елементів профілактики та раннього виявлення раку грудей.
  • При необхідності гінеколог може призначити додаткові аналізи, наприклад візуалізацію та лабораторні дослідження (загальний аналіз сечі, бактеріологічні дослідження тощо).

Основними показаннями до відвідування гінеколога є:

  • виділення з піхви, свербіж та печіння у піхві та вульві, гострий або хронічний біль унизу живота,
  • нерегулярні менструації чи припинення менструації,
  • проблеми із вагітністю, біль під час статевого акту та інші симптоми.

Як проводиться обстеження?

В основі лежить гінекологічний огляд у поєднанні зі взяттям мазка на цитологічне дослідження, бактеріологічне дослідження та ультразвукове дослідження. Фахівець оглядає шкірні покриви, пальпує груди та лімфовузли у пахвинній ділянці, проводити внутрішній огляд на гінекологічному кріслі, збирає біоматеріал для аналізів, при необхідності назначає додаткові обстеження та дає індивідуальні рекомендації для лікування.

Регулярні діагностичні обстеження дозволяють на ранньому етапі виявити можливі зміни та патологічні процеси та забезпечити ефективне лікування. Запишіться на прийом до гінеколога, під час якого лікар підбере відповідне лікування на підставі гінекологічного огляду. Запишіться на прийом до спеціаліста на сайті, не гаючи часу.