З кожним роком web-додатки набувають все більшої популярності через їх універсальність, зручність використання та гнучкість.  Такі допоміжні програмні засоби, призначені для автоматизованого виконання дій на web-серверах. Налаштуванням додатків має займатися кваліфікований спеціаліст, т.к. це серйозна робота, яка не терпить помилок.

Головна перевага web-додатків – це зручність у підтримці та адмініструванні: 

  • відсутність необхідності встановлення програми на кожне робоче місце;

  • зручність при оновленні версій;

  • можливість налаштування інтерфейсу для кожного користувача;

  • багаторівнева та перевірена система захисту web-додатків обмежить можливість отримання даних сторонніми особами. 

Для сучасних інноваційних установ web-системи будуть оптимальним вибором під час автоматизації робочих процесів. Послуги компанії Asabix передбачають виконання розробки прототипу, дизайну, програмування та техпідтримку створених додатків, тому звернувшись до цієї компанії можна розраховувати на ефективний результат.

Сучасні технології розробки web-додатків

  1. AJAX – метод створення інтерфейсів web-додатків, при якому у відповідь на кожну дію користувача web-сторінка у браузері, не перезавантажується повністю. Це забезпечує оперативну роботу як одного так  і декількох користувачів у додатку. AJAX базується на принципах використання DHTML для динамічного зміни змісту сторінки та використання XMLHttpRequest для звернення до сервера. 

  2. ASP (Active Server Pages) використовує об'єктну модель інтерфейсу, створеного на основі ISAPI-фільтра. Дана технологія спростила завдання генерації HTMLсторінок і дозволила звертатися до компонентів баз даних. Принцип полягає у тому, що у web-сторінці присутні фрагменти коду, який інтерпретується web-сервером і надає користувачеві готовий результат виконання вибраних фрагментів коду.

  3.  ASP.NET – це найновіша версія технології Active Server Pages, яка є ключовою в архітектурі Microsoft .NET Framework. Основна відмінність цієї технології від ASP з погляду архітектури додатків полягає в тому, що код, присутній на Web-сторінці, не інтерпретується, а компілюється та кешується, що природно сприяє підвищенню продуктивності додатків. За допомогою ASP.NET можна створювати web-додатки та web-сервіси, які не тільки дозволяють реалізувати динамічну генерацію HTML-сторінок, але й інтегруються з серверними компонентами та можуть використовуватися для вирішення широкого кола бізнес-завдань, що постають перед розробниками сучасних web-додатків .

  4. JSP (Java Server Pages) – передбачає  створення web-додатків шляхом одноразової компіляції Java-коду (сервера) при першому зверненні до нього з подальшим виконанням методів цього сервера та поміщенням отриманих результатів у набір даних, що відправляються до браузера. 

Вибір засобів програмної реалізації на сайті https://asabix.com.ua  є складне завдання і є одним з важливих етапів розробки програми. Вибрані програмні продукти повинні задовольняти як поточні, і майбутні потреби підприємства, у своїй слід враховувати фінансові витрати придбання необхідного устаткування, самої системи, розробку необхідного програмного забезпечення її основі.

Контакти компанії Asabix:
Сайт: https://asabix.com.ua
Телефон/Viber: + 38 (096) 880 99 00
Email: [email protected]