Такий засіб пересування, як швидкий електросамокат, останнім часом має великий попит. У процесі його вибору кожна людина зауважує, що ціна на різні моделі суттєво відрізняється. У першу чергу на ціновій політиці пристрою відображатиметься вид акумулятора, що використовується у представленому засобі пересування. Тому при бажанні придбати електровелосипед відгуки про який тільки позитивні, насамперед у процесі вибору варто звертати увагу на вид акумулятора. Від цього залежатиме у більшості випадків швидкість пробігу та дальність пристрою.

Які варіанти акумуляторів використовуються у електровелосипедах?

При бажанні купити електросамокат дорослий, в першу чергу, варто ознайомитися з варіантами акумуляторів, які можуть бути встановлені в засобі пересування.

1. Свинцево-кислотні акумулятори – серед усіх видів батарей ця категорія є найдоступнішою за ціновою політикою. І те, що для деяких людей низька вартість буде перевагою, варто звернути увагу на такі недоліки, як досить велика вага і короткий період експлуатації. Найчастіше період використання не перевищує 2 років, а кількість зарядок, які може пережити така батарея, становить близько 500-700 циклів. Якщо ж їхня розрядка буде тривалою, такі електровелосипеди швидко виходять із нормального ладу роботи.

2. Гелеві акумулятори - за своїми характеристиками представлена ​​категорія акумуляторів дуже схожа на кислотні батареї. При цьому вони мають підвищений період експлуатації, а також при досить тривалій розрядці не виходять із нормального функціонування.

3. Нікель-метал-гідридні акумулятори – їхньою ключовою перевагою є те, що їхня вага досить не висока, а кількість зарядок, які вони здатні витримати, становлять близько 850 повних циклів. Такого акумулятора буде достатньо, щоб швидкий електросамокат пропрацював протягом 3,5 років.

За бажанням електровелосипед kugoo купити максимально високої якості, варто віддати вибір у бік літієвих акумуляторів. Їх розмір та вага є маленькими. Період експлуатації в порівнянні з перерахованими вище варіантами є суттєвим, що може забезпечити кожній людині можливість переміщення будь-якої частини міста на одному заряді такого пристрою, як електросамокат з великими колесами. У асортименті нашого інтернет-магазину представлено досить великий вибір, де кожен покупець зможе знайти найбільш підходящу модель.