Відкрита віза робить людину вільною і дає можливість безперешкодного в’їжджати в країну, яка її видала. Прийнявши рішення здійснити поїздку за межі України, ви можете скористатися комплексними послугами візового центру «Без кордонів». Ми зберемо необхідні папери, проведемо підготовку до співбесіди в консульстві і допоможемо організувати інші етапи подорожі, максимально спростивши для вас весь процес.

 

Перелік послуг

1. Візова підтримка. Компанія «Без кордонів» сприяє відкриттю віз в країни Європи, в Австралію, США, Канаду, Сінгапур, Південну Корею, ОАЕ, Японію, Китай, Тайвань і інші країни. З нами стає доступним будь-який куточок світу. Залежно від мети поїздки, фахівці нашої фірми допомагають підготувати необхідні папери для наступних типів віз: робочі, гостьові, студентські, туристичні, шопінг-візи.

2. Пошук роботи за кордоном. У нашій компанії працюють експерти з працевлаштування, які в найкоротші терміни підшукують підходящі вакансії. Ми допомагаємо підготувати документи для співбесіди і ретельно перевіряємо відповідність кандидату вимогам роботодавця, щоб обидві сторони були задоволені співпрацею. На сьогодні у «Без кордонів» налічується біля ста різних пропозицій для жінок та чоловіків.

3. Продаж авіаквитків. Спеціалісти фірми знають, як швидко придбати дешеві квитки на міжнародні авіа перельоти.

4. Бронювання готелів. Для тих, хто їде з метою туризму, ми допомагаємо зарезервувати номер.

5. Безкоштовне консультування. Кожен, хто звернувся до нас, може отримати повну консультацію щодо міграції. Працівники «Без кордонів» мають значний професійний досвід, який дозволяє без зайвих затрат часу і зусиль вирішувати завдання будь-якої складності.

 

З нами вигідно!

Особливістю і конкурентною перевагою «Без кордонів» є оптимальні ціни на усі послуги. Ми намагаємося працювати так, щоб до нас могли звертатися люди з різними доходами. У нас доступні ціни!

А ще – візовий центр «Без кордонів» має представництва у різних областях України. Тож скористатися послугами компанії можуть жителі усіх регіонів.

Ми будемо щиро раді співпраці з вами. Якщо ви плануєте поїздку, звертайтеся до «Без кордонів». Команда досвідчених фахівців допоможе зробити усе як слід, щоб ви гарантовано здійснили задумане. Отримати консультацію і дізнатися більше інформації можна на сторінках сайту фірми www.bezkordoniv.com.ua.