Щоб зробити пропозицію руки та серця, необхідна каблучка для заручин https://imperiazolota.ua/ua/kabluchki/kabluchki-dlya-zaruchin/. Це давня традиція, адже вона показує, наскільки відповідально ставиться чоловік до майбутнього сімейного життя. А ще демонструє відношення до своєї обраниці. Тому вибирати даний ювелірний виріб треба ретельно, аби вразити дівчину та гарантовано отримати її згоду.

Перед усім, потрібно зазначити, що каблучка для пропозиції та обручка – це різні аксесуари, і даруються по різним приводам. Тобто, немає сенсу підбирати весільну прикрасу, бо на церемонію шлюбу будуть купуватись окремі аксесуари, разом із другою половинкою. Проте і перші, і другі прикраси можна замовити в Imperia Zolota (IZ), де постійно діють акції та знижки, а тому є можливість зекономити не на шкоду якості.

каблучка для заручин, імперія золота

Вибір по стилю

Сучасні майстри ювелірної справи пропонують безліч різноманітних колекцій, серед яких обов’язково можна підібрати щось неймовірне та приголомшливе. Проте не варто зосереджуватись лише на найбільш дорогих прикрасах. Необхідно враховувати характер обраниці, її стиль, імідж. Стилісти радять вибирати прикраси саме з цих міркувань:

  • Для сміливої, яскравої, впевненої в собі жінки підійде заручальна каблучка з авангардним дизайном, яка чудово доповнить образ;
  • Практичній дівчині гарантовано сподобається універсальна або класична модель, що пасує під будь-які вбрання;
  • Романтична дівчина з витонченим художнім смаком буде у захваті, якщо порадувати їй вінтажну прикрасу або з флористичними візерунками;
  • Пристрасна та мрійлива натура зрадіє аксесуару з декором у формі серця;
  • Поціновувачці стилю «лакшері» сподобається масивна каблучка на заручини https://imperiazolota.ua/ua/kabluchki/, з розсипом дорогоцінних каменів, кожен з яких має окремий елемент фіксації. Виглядає така прикраса розкішно та солідно.
  • Звісно, необхідно враховувати й образ життя. Адже для жінки, яка займається активною діяльністю, постійно знаходиться в дорозі, аксесуар з вигадливим візерунком може стати незручним, буде заважати та відволікати.

Матеріали виготовлення

При виборі представлених ювелірних виробів завжди постає питання – а якому металу надати перевагу? Бо кожен варіант має свої переваги:

  • Золота каблучка – класика, яка завжди буде доречною. Якщо ще й дизайн на вищому рівні, то таку прикрасу жінка носитиме й після весілля, як стильний аксесуар;
  • Срібна каблучка – приваблює своєю ціновою доступністю. Доволі часто коштовність на заручини після весілля кладеться в скриньку, а замість неї носиться обручка. Якщо планується зберігати виріб, як згадку про романтичну пропозицію, то цей варіант буде найкращим;
  • Каблучка з білого золота – це новий тренд, який поєдную в собі традицію та сучасність. Гарне рішення для дівчат, які слідкують за модою, хочуть мати нетривіальний образ.

Що стосується вставки, то вона, хоч і необов’язкова, але бажана. В якості вставки використовується напівдорогоцінне або дорогоцінне каміння. Можна вибрати прозорий мінерал, який пасуватиме до будь-якого вбрання. Лідером серед каміння є, безумовно, діамант. Цирконій також користується попитом, він прозорий, універсальний, як і діамант, проте коштує дешевше.

Де купити

Вибрати та замовити прикраси на заручини за вигідною ціною та високої якості пропонує ювелірний інтернет магазин Імперія золота (ІЗ) https://imperiazolota.ua/ua/. В каталозі представлений широкий асортимент, як класичних моделей, так і виготовлених згідно сучасних трендів. Вся продукція сертифікована, що є гарантією справжності дорогоцінних металів та каміння.