юридична фірма

При виборі юридичної фірми або юриста для надання послуг іноді потрібно визначити критерії (параметри), що відрізняють її від інших юридичних компаній (юристів). Наприклад, комусь може знадобитися проконсультуватися з юристом терміново.

Питання про соціальне забезпечення, трудові та житлові спори, дорожньо-транспортні пригоди, податки, розлучення, купівля нерухомості - люди часто стикаються з усіма цими ситуаціями - пояснюють адвокати юридичної фірми Альва Прайвесі.

Безкоштовна консультація чи платний приватний юрист?

Зазвичай, такі правові проблеми необхідно вирішувати за допомогою фахівців. А що, коли немає можливості оплатити консультаційні послуги? Вихід є! Ви можете отримати безкоштовну консультацію. Однак такий вибір має не тільки переваги, але й недоліки.

Безкоштовна юридична консультація не гарантує, що у майбутньому ви зможете вирішити свої проблеми самостійно. Іноді ви платите більше, ніж платите за допомогу платного консультанта. Крім того, здебільшого це зовсім не дорого.

Юридичне вирішення різних питань, таких як: бізнес, нерухомість, захист власних прав та інтересів часто потребує допомоги професіоналів. Тому є приватні юристи або юридичні фірми з досвідом і знаннями в цій галузі, які можуть вирішити проблему в найкоротші терміни.

Який вибрати - залежить від обставин справи. Однак у деяких випадках слід віддавати перевагу досвідченим компаніям. Тому давайте спробуємо розібратися.

Важливі переваги адвокатських компаній

По суті, юридична фірма – це повноцінна команда, що складається із висококваліфікованих спеціалістів. Це вже велика перевага. Крім того, також слід звернути увагу на такі переваги:

  • Широкий спектр можливостей. Юридичні послуги, що надаються компаніями, зазвичай більш різноманітні, тому що є багато юристів, що мають власну сферу діяльності. Основні напрямки діяльності - оподаткування, процесуальні норми, аудит, сімейне право та ін.
  • Кваліфікована підтримка. Для адвокатської компанії дуже важливим є власний авторитет, тому керівництво приділяє увагу постійному підвищенню рівня знань співробітників. З цією метою проводяться навчання, консультації та систематична судова практика і перевірка.
  • Безперервність надання послуг. Якщо адвокат захворів або у відпустці, ви отримаєте ще одного. У адвокатів все тримається в секреті. Переконайтеся, що інформація про справу не розголошується.
  • Економічна вигода. При оплаті послуг у компанії відсоток податку набагато нижчий.
  • Однак при цьому потрібно ретельно обирати юридичну фірму, виходячи з її професіоналізму, відповідальності та репутації. Також необхідно підписати договір, у якому прописані всі нюанси співробітництва та умови оплати послуг.