Няня та гувернантка – дуже часто люди плутають ці поняття. Насправді одна людина може бути одночасно і нянею, і гувернанткою. Послуги гувернантки мають на увазі не лише нагляд за дитиною, а й навчання, підготовку до школи, розвиток талантів.

Няня для дитини – це людина, якій довіряють найцінніше. Адже головне у житті батьків – добре виховати малюка, подарувати йому лише позитивні емоції. Вибір няні справа відповідальна, адже з нею має бути комфортно та безпечно. Патронажна служба "Надія" готова надати такого фахівця.

Няня для дитини у Києві

Послуги няні Київ особливо потрібна тим жінкам, які бажають реалізувати себе в кар'єрі, але не хочуть випускати з поля зору такий важливий момент у житті, як виховання. Вибираючи спеціаліста, необхідно враховувати, щоб він поділяв принципи батьків, підходив енергетично та мав відповідну кваліфікацію. Також, варто визначитися з:

 • очікуваннями від няні;
 • умовами роботи;
 • комфортною ціною.

Клієнти мають можливість оформити замовлення на такого фахівця, як сиділка з постійним проживанням. Варіант підходить тим, у кого дитина захворіла, ненормований робочий день, малюк новонароджений і допомога потрібна у будь-який момент, або просто необхідно затриматися на роботі.

Також можна замовити няню на кілька годин, або на вихідні. Бракує часу для власного хобі чи побачення з чоловіком? Няня допоможе. Адже головне для будь-якої дитини – це щасливі батьки. Якщо ж треба ще й позайматись з дитиною, то тут підійде гувернантка для дитини Київ.

Обов'язки няні для дитини

Список обов'язків няні формується залежно від потреб та побажань клієнта, та прописуються у договорі. Найчастіше це:

 • забезпечення безпеки;
 • прояв повсякденного піклування, у вигляді виконання гігієнічних процедур, дотримання режиму дня, прогулянок тощо;
 • розвиток та соціалізація;
 • догляд за дитячими речами, кімнатою;
 • дотримання прийнятих принципів та правил в сім’ї.

Часто, самостійно знайти няню для дитини яка була б освіченою та любила дітей, може бути важко. Проте, без цього нічого не вийде. У патронажній службі «Надія» працюють лише добрі та порядні фахівці. Із ними дітям буде дуже комфортно. Вартість няні за годину Київ буде залежати від функцій, які вона має виконувати.

Няні гувернантки та їх обов'язки

Няні гувернантки – це і вихователі, і вчителі в одній особі. Дітям старше 3-х років потрібен вже не просто нагляд, а й повноцінний розвиток, підготовка до школи тощо. Батьки не завжди можуть цим займатися, особливо якщо вони працюють.

Крім іншого, у працюючих батьків може не бути можливості щодня забирати дітей зі школи. У таких випадках це зробить няня гувернантка Київ. Вона не лише забере дитину, а й відведе на секції, допоможе виконати домашнє завдання. Також, до обов'язків гувернантки входять:

 • організація догляду та безпеки підопічного;
 • організація розпорядку дня та його дотримання;
 • приготування корисної їжі;
 • організація дозвілля – прогулянки на свіжому повітрі та інші ігри;
 • підтримання порядку у речах та чистоти у дитячій кімнаті;
 • складання та підтримка індивідуальних програм навчання.

Також, доглядальниця для дитини може мати профільні компетенції, такі, як іноземні мови, література, комп'ютерна грамотність, музичні інструменти, хореографія, малювання, педіатрія та інші.

Найголовніше – щоб няні гувернантки вміли вибудовувати якісний емоційний зв'язок. Тільки тоді навчання буде ефективним, адже діти довіряють щирим та дбайливим педагогам. Фахівці патронажної служби «Надія» завжди готові віддавати себе цілком дітям.