Купівля квартири з метою здачі в оренду часто розглядається як вид бізнесу. Власники стверджують, що короткострокова оренда принесе їм більше фінансової вигоди, ніж довгострокова оренда.

Квартира на добу - популярна заміна готельному номеру

Короткострокова оренда – це не що інше, як оренда квартири на короткий термін – на добу або кілька днів. З розвитком туризму така оренда стає все більш потужною альтернативою розміщенню в готелях. Завдяки веб-сайтам, які дозволяють рекламувати ваше житло, ви можете легко представити пропозицію та знайти бажаючих гостей.

Оренда квартири щодобово - плюси

Власники квартир часто вирішують здавати квартиру на короткий термін, усвідомлюючи, що це може принести їм більше прибутку, ніж довгострокова оренда. Приваблива пропозиція, доповнена професійними фотографіями квартири та якісний менеджмент оренди, дозволить вам отримати дохід, який може бути кратний тому, що ви отримували б від довгострокового орендаря. Це найважливіша цінність для власника. Інші переваги: ​​більший контроль над приміщенням, ніж при довгостроковій оренді, оплата наперед, оскільки гості зазвичай платять до прибуття, і гнучкість ціни - витрати залежать від рішення орендодавця і можуть змінитися в будь-який момент.

Чому люди вирішують здавати квартиру на добу?

Мандрівники вирішують зняти квартиру на добу, адже таке рішення надає набагато більше свободи та простору, ніж готельний номер. Квартира, як правило, це також кухня, балкон або сад. Здані в оренду приміщення мають базові меблі та обладнання (рушники, постільна білизна, посуд, чайник, пилосос, телевізор тощо), і все частіше можна зустріти оголошення з додатковими зручностями, наприклад, кавоваркою чи прально-сушильною машиною чи, наприклад, послуга, що надає орендарю доступ до майна. Кількість орендарів у квартирі - досить гнучке питання, яке можна узгодити з орендодавцем, як правило, не впливаючи на ціну.

Квартира на добу - мінуси

Короткострокова оренда спокушає власників нерухомості обіцянкою прибутку, але люди, які починають свою пригоду з оренди, не усвідомлюють, що це рішення також має недоліки і часто багато витрат, на які слід звернути увагу: зобов'язання і час - створення взаємовигідної пропозиції, турбота про квартиру, залучення клієнтів - все це потребує часу! Тоді найкращим рішенням буде найняти спеціальну компанію для управління орендою.

Матеріал для статті наданий сайтом https://oneday.house/.