Силіконові форми для випікання виготовляються із термостійкого матеріалу, який на 100% безпечний для харчових продуктів. Завдяки унікальному складу тісто в них пропікається рівномірно, не пристає до основи та легко дістається з форми.

Представлені вироби – незамінні як на професійній, так і на домашній кухні. Якщо ви хочете розширювати свої кондитерські здібності, рекомендується поповнити свій арсенал таким приладдям.

Що варто врахувати, обираючи продукцію?

Силіконові форми для випічки варто підбирати, орієнтуючись на наступні критерії:

  • Віддайте перевагу товарам з пружного та товстого силікону, який тримає каркас, не деформується під тиском. Використання такого виробу буде довготерміновим.
  • При виборі відтінку краще зупинитися на блакитному чи сірому кольорі.
  • Зверніть увагу на текстуру. Виріб не повинен мати пошкодження, бульбашки повітря. У іншому випадку в духовці він втратить свої основні характеристики.

Представлені товари виготовляються на основі безпечного медичного силікону, тому можете сміливо експериментувати з десертами. 

Як працювати з продукцією такого формату?

Силіконові форми для випічки необхідно підготувати до подальшого застосування. Перед першим використанням їх треба «прожарити». Помийте виріб та висушіть. Змастіть основу олією та відправляйте у духовку випікати буквально на 10 хвилин. За цей час матеріал повністю дезінфікується та позбавляється речовин, які використовувалися під час виробництва.

Потім продукцію можна застосовувати стандартним способом. Випікати тісто при звичайній температурі. Проте не забувайте, що воно приготується швидше, ніж якщо ви помістите його у металеву форму. Якщо ви вперше працюєте з таким засобом, то періодично перевіряйте інгредієнти на готовність.

Після виймання дайте формі охолонути. Після цього дістаньте готовий продукт. Якщо ви зробили все правильно, то десерт легко від’єднається від стінок, буде повністю готовий та збереже свою форму.

Кондитер повинен постійно очищувати посуд. Для цього варто використовувати лише м’які губки та щітки. Не застосовуйте губки з металевими деталями. Вони пошкодять корпус. Якщо сталось так, що тісто пригоріло, то краще залити водою та дочекатися, коли можна буде легко очистити поверхню.

Деталі, які варто знати

Перед застосуванням ознайомтеся з маркуванням та правилами застосування. Наприклад, Kondishop описує цю інформацію на сайті. Під час огляду зверніть увагу на безпечний та рекомендований температурний режим. На тильній стороні має бути позначка келиха з виделкою. Це вказує на те, що продукція може контактувати з харчовими продуктами. Окремі категорії товарів можна ставити на відкритий вогонь та електричну плиту. Ці особливості також описуються на сайті.

Силіконові девайси спрощують процес та дають можливість реалізовувати весь свій кулінарний потенціал. Замовити продукцію можна як оптом, так і окремо кожен розмір продукту.