Для весілля чи іншої урочистої події нам потрібен відповідний зовнішній вигляд. Тому важливо знати, як вибрати вбрання на церемонію, виходячи з вашої фізичної форми. Усі тіла прекрасні – і можна вдало це підкреслити завдяки одягу. Наприклад, плаття вишиванка купити відповідно до фігури. Тоді воно ідеально сяде, а ви матимете особливий вигляд і почуватимете себе бездоганно.

Як вибрати плаття по фігурі?

Отримали запрошення на якусь подію і боретеся з вічною дилемою «Що мені одягнути?». Ми підготували декілька рекомендацій, які допоможуть вам вибрати потрібну модель. Наприклад, на сайті https://vzhe-vzhe.com/jinkam/sukni. Розрізняють декілька типів фігури: груша, яблуко, пісочний годинник і прямокутник.

  • Фігура «груша»

Це така, де більша частина ваги зосереджена на нижній половині тіла, особливо на стегнах. Серед суконь, які найкраще підкреслюють цей тип фігури, є довгі зі спідницею-трапецією або скошеною лінією. Сукня-трапеція може торкатися стегон і підкреслювати талію та її вигини. Водночас не надто виділяючи їх, щоб створити звивистий силует.

  • Фігура «яблуко»

Жінки з такою фігурою зазвичай мають великі груди і схильні до накопичення ваги в області талії. Вони можуть вибрати сукні з високою талією і ампір, які приховують центральну частину тіла й «підсилюють» верхню. Це можуть бути довгі чи міді моделі, залежно від ваших уподобань.

  • Фігура «пісочний годинник»

До такого силуету підійде практично будь-яка сукня, та найкращим вибором буде добре облягаюча на талії. Її модна підкреслити поясом або легким акцентом. Ідеальний вибір для фігури «пісочний годинник» – це плаття-футляр. Та загалом підійдуть усі типи, насамперед ті, що мають лінію «русалка» (так, як і витончені весільні сукні). Розгляньте різні моделі суконь із вишивкою тут: https://vzhe-vzhe.com/jinkam/sukni/.

  • «Прямокутна» фігура

Незалежно від того, стрункіше чи більш повне тіло, форма прямокутника характеризується прямою лінією в центральній частині тіла зі злегка підкресленою талією. Сукні А-силуету чи розкльошені спідниці зроблять фігуру більш гармонійною.

Як підібрати сукню відповідно до параметрів?

  • Для високих

Якщо ви шукаєте дуже елегантну вечірню модель, вибирайте урочисті сукні довжини міді. В будь-якому випадку – нижче коліна, які надають збалансованості фігурі.

  • Для тих, хто має невисокий зріст

Принадність мініатюрних силуетів полягає в тому, що ви можете побалувати себе різними матеріалами і дизайном, не ризикуючи виглядати занадто яскраво й «кричуще». Ідеальна лінія для подовження фігури – це ампір, особливо для стрункіших. Однак краще уникати занадто великих і об’ємних суконь, які можуть здатися надмірними.

  • Для власниць невеликого бюста

Якщо у вас менші груди, вибирайте плаття з вирізом і лямкою. Це ліпше для рук, плечей і ключиць. Відмінно підійдуть і моделі без бретелей, які виділяють плечі: вони ідеально підходять особливо для спортсменок.

  • Для тих, у кого великі груди

У цьому випадку краще зупинити свій вибір на сукні з V-подібним вирізом, яка найкраще доповнює пишний бюст. Також переконайтеся, що ви купуєте правильну білизну, щоб підтримувати декольте й відчувати себе комфортно під час події.

  • Для тих, хто очікує дитину

Зосередьтеся на високій і ампір-талії, щоб залишити місце для зростаючого живота й не перетягувати тіло. З цієї ж причини також чудові широкі спідниці, дуже зручні для вагітних і охочих провести безтурботний день.

Не знаєте, як вибрати одяг для певного заходу, на який вас запросили? Інтернет-магазин «Вже-вже» пропонує широкий асортимент одягу з вишивкою розмірів і кольорів, із силуетами, які підходять для всіх. Звертайтеся!