Сучасні туристи, звісно, мають більші можливості, аніж ще кілька десятків років тому. По-перше, якщо не брати до уваги складну епідеміологічну ситуацію, усі шляхи для нас відкриті – але не дивлячись на це, багато українців почали вивчати туристичні локації на рідній землі, та це чудово!

По-друге, тепер можливо мандрувати з комфортом з будь-яким фінансовим становищем. Маршрути по Чернігівській області можна долати на власному авто, автобусом, потягом або навіть пішки чи автостопом! Туристичних магнітів на Чернігівщині – безліч, та не вистачить року, щоб як слід їх роздивитися, насолодившись кожним моментом.

На щастя, є ще одна велика перевага сучасного світу: можливість оцифрувати будь-що, і туризм не став виключенням. Перед мандрівкою слід ознайомитися з чарівним порталом «Чернігівщина туристична», та отримати чітке уявлення про цю величну область!

Екскурсії: чи варто витрачати час та гроші?

Звісно ж, у декого ще й досі залишається думка про те, що екскурсія – це нудна та зовсім не потрібна сучасному туристу справа. Але все навпаки: саме завдяки «живому» та досвідченому гіду ви можете значно зекономити!

Переваги «прогулянок за планом»

Самостійно вивчати якусь локацію – це корисна справа, тому що можна планувати маршрут та час «затримок» згідно з персональними побажаннями. Але екскурсія – це набагато цікавіше, та головне – корисніше!

  • Економія. Саме досвідчений екскурсовод допоможе вам значно зекономити власний час. За кілька годин ви отримаєте стільки емоцій, скільки за кілька днів самостійного вивчення будь-якої локації.
  • Задоволення. Гарний та досвідчений гід зможе провести цікаву авторську екскурсію, та розповісти такі подробиці, які ви самостійно не знайдете на жодному сайті.
  • Користь. У кожній локації є своя «таємна» інфраструктура, де відбуваються важливі для кожного події: Чернігів та інші міста області не є виключенням! Гід завжди підкаже, де зараз проходять вистави, виставки, майстер-класи тощо. Окрім цього ви дізнаєтесь, де вимити руки, придбати сувеніри та прогулятися.

Якщо ви замовите екскурсію, то можете бути впевнені: ваш відпочинок пройде за чітким планом, та буде насиченим подіями!

Що пропонує туристична Чернігівщина?

Чернігівщина – великий регіон, у якому безліч «туристичних магнітів»: міст з багатою історією, заповідників, пам’яток, садиб, музеїв тощо. Тут можна отримати як спокійний релакс на Дніпрі, так і пізнавальну прогулянку по музеях або екстремальний відпочинок.

Туристична Чернігівщина – рай для мандрівника, який бажає зібрати за короткий час якомога більше приємних спогадів та фотографій.

Чернігів: що подивитися?

Отже ви прибули у місто міст Чернігів: що подивитися? Відповідь на це питання можна знайти на безцінному порталі «Чернігівщина туристична». Його творці подбали про туристів, та склали найкращі маршрути, якими можна мандрувати самостійно або у компанії досвідчених гідів.

Загалом у Чернігівському районі понад 400 об’єктів туристичної інфраструктури, та побачити їх усі за короткий проміжок часу майже неможливо. Туристи мають можливість пізнати усі грані активного та пасивного відпочинку, прогулятися чарівними парками, зазирнути за куліси історичних подій у таких містах як Остер, Седнів, козелець тощо.

Куди поїхати далі?

Чернігівська область складається з п’яти районів, та маршрути по Чернігівській області можуть привести вас як у заповідні зони, так і до повноцінних туристичні комплекси з усіма зручностями.

Ніжинський, Новгород-Сіверський, Корюківський, Прилуцький та Чернігівський район чекають на мандрівників з усієї України та з-за кордону!