Кліматичне обладнання представлене на ринку величезною кількістю моделей. Тому будь-коли питання вибору кондиціонера https://hasta.life/kondycionuvannya/kondycionery-ta-split-system залишається важливим. Інвертор – механізм, що здійснює регулювання компресором з урахуванням температури у приміщеннях, чисельності людей у ​​цій кімнаті та дії сонячних променів.


Коли запускається кондиціонер, починається форсований режим роботи компресора для максимально швидкого досягнення заданої температури. Потім відбувається зниження потужності компресора, і він починає підтримувати постійну температуру. Це дає можливість забезпечення у приміщенні необхідного клімату та підтримування його протягом усього дня. Так як немає регулярного включення та відключення компресора, суттєво економиться електрика та інверторний кондиціонер може прослужити набагато більше часу. Енерговитрати при цьому знижуються на 30%. Компресор в інверторних кондиціонерах може працювати і при від'ємній температурі, у той час як у звичайних пристроях він перемерзне і вийде з ладу.


Не завжди варто витрачати гроші на дорогі інвертори. Бувають випадки, коли чудово підійде й класична модель. На вибір впливає поставлене завдання. Основними критеріями вибору мають бути:

  • шумність;
  • умови використання;
  • вид і розмір площі приміщень, що обслуговуються;
  • вартість пристрою;
  • потрібний режим роботи.Вибираючи інвертор, варто звертати увагу на рік випуску. Сучасні зразки мають набір більш досконалих вбудованих компонентів і мають кращі технічні характеристики. Краще зорієнтуватися та підібрати необхідну модель допоможуть в інтернет-магазині hasta.life.


Інверторний кондиціонер чудово підійде для житлового приміщення, зокрема для дитячої кімнати чи спальні. Це пов'язано з тим, що може працювати з неповною потужністю і підтримувати встановлену температуру. Внутрішній блок випускає в приміщення тепле повітря, що виключається можливість застудних захворювань. Для спалень і дитячих особливо важливо відсутність шуму.


Різностороннє та багатофункціональне обладнання коштує того, щоб на нього витрачати гроші якщо:

  • потрібно обігріватися кондиціонером;
  • пристрій працює понад 6 місяців на рік;
  • у квартирі мешкає сім'я з маленькими дітьми;
  • в районі проживання дуже холодно взимку і дуже спекотно влітку.Не варто шкодувати про витрачені гроші. У будь-якому випадку якісна кліматична техніка прослужить довго і радуватиме комфортною атмосферою в будинку.