Вітаміни забезпечують організм людини енергією, підтримують здоров’я та життєві сили. Дефіцит хоч одного з потрібних організму вітамінів може стати причиною виникнення збоїв у роботі організму. Вітаміни являються низькомолекулярними органічними сполуками. Вони забезпечують підтримку проходження в організмі різних біохімічних та фізіологічних процесів. Розрізняють:
- жиророзчинні;
- водорозчинні вітаміни.
Людині щодня потрібно 13 видів вітамінів.
Кожен вид вітамінів має денну норму і виконує певну функцію.

Вітаміни бренду Супрадин

При недостатній кількості вітамінів підвищується ризик розвитку гіповітамінозу та різних захворювань. Щоб підтримати роботу імунної системи, поліпшити обмін речовин, активізувати життєву енергію, використовують вітаміни для дорослих торговельної марки Супрадин.
До складу звичайних та шипучих таблеток Супрадин Актив входять вітаміни, мінерали, коензим
Q10. Препарат рекомендується вживати як біологічно активну добавку (БАД).
Вітаміни групи В та йод у складі Супрадину позитивно впливають на розумову діяльність та концентрацію уваги.
Вітаміни Е, А, С, мідь та цинк допомагають зміцнити імунний захист.
Коензим Q10 з властивостями геропротектора бере участь у насиченні організму енергією, допомагає відчувати радість життя. Як антиоксидант, він сприяє деактивуванню вільних радикалів, допомагає зберегти цілісність клітин і клітинних структур. Завдяки забезпеченню протікання процесу, відбувається збагачення жировою тканини киснем. Це підвищує витривалість організму, позитивно впливає на процеси обміну речовин в організмі.
У комплексі
Супрадин Імуно Форте містяться ехінацея, прополіс, цинк та вітамін С, що корисно для імунної системи.

Застосування Супрадину

Застосовувати вітамінний комплекс слід після консультації з лікарем, бо самолікування може завдати шкоди здоров’ю. Вживають Супрадин для загального зміцнення та підвищення енергетичного ресурсу організму.
Протипоказанням до вживання препарату являється наявність непереносності будь-яких його інгредієнтів, підвищений рівень кальцію в сечі або крові. Продукт не призначається для лікування та з метою профілактики захворювань.
Дорослі та діти у віці від 12 років можуть приймати не більше однієї таблетки на добу.
Зберігаються таблетки при температурі, до + 250 С.
Термін придатності Супрадину складає 24 місяці, після його закінчення вживати препарат не можна.