Незвичні та блискучі квіти з бісеру стануть сердечним подарунком близьким, незвичним декоративним елементом кімнати, прикрасою на одяг чи головний убір. Із дітьми можна проводити майстер-класи, розвиваючи дрібну моторику рук та уяву. Варіантів таких виробів безліч, як і самих видів квіточок у світі. Залишається тільки вибрати бажану квітку та рівень складності виробу.

Найпростіший варіант створення

Вони не менш гарні та незвичайні за складніші типи. Однак для початківців та дітей бажано набратися навиків роботи з бісером. Особливо це важливо для тих, хто легко кидає роботу, зустрівши не великі труднощі. Бо вдалі доробки на початку роботи стимулюють до нових звершень.

Отже, для початку варто звернути увагу на таку квітку як ромашка. Її тонкі пелюстки зробити досить легко. Необхідно зо 200 одиниць бісеру на 1 квітку, з яких більшість складають білі та зелені, а для серединки потрібні жовті. Також для роботи знадобиться тонкий та середнього діаметру металевий дріт.

Принцип роботи:

  1. Створення пелюсток шляхом з’єднання шляхом складання двох паралельних ліній нанизаних на дріт бісерин. Достатньо буде взяти до 10-12 одиниць. Це зробити просто – рядок бісеру складається по середині, а кінцівки поєднуються. Потрібно 5-7 пелюсток.
  2. Серцевинка виконується жовтим бісером і може складатися з 10-20 одиниць бісеру. Їх нанизують на дріт та складають у коло. Варто пропустити дріт через й через кожний утворений круг аж до центру, висмикнувши дріт до низу майбутньої квітки;
  3. Пелюстки прикріплюють до центральної частини квітки шляхом пронизування по краю кола.

Формування квітконіжки вартує деяких зусиль. Зелений бісер нанизують в ряд. Потім його можна обернути навколо більш товстого дроту, поєднавши серцевину зверху та край тонкого дроту понизу.

Виготовлення троянди

Царицю квітів також виготовити не занадто складно. Підібрати колір пелюсток можна за бажанням. При цьому не лише однотонні відтінки згодяться. Адже це може стати казкова квітка із різнокольоровими пелюстками.

Виготовлення троянди займе більше часу та потребує значного об’єму бісеру. Пелюсток на квітці може бути від 10 до 20 одиниць різного діаметру. Та й без листочків композиція не буде повна.

Створення пелюсток:

  • на тонкий дріт нанизують до 10 бісерин;
  • в передостанню продягають дріт і створюють нову лінію бісерин, додаючи по 1 одиниці бісеру;
  • з іншого боку в передостанню бісерину просувають дріт та формують лінію по другу сторону пелюстки, використовуючи таку ж кількістю бісерин;
  • в подвоєну лінію продягають дріт в другу з кінця бісерину і повторюють процес до 5-7 кіл;
  • «хвостик» дроту залишають у відрізі до 10-15 см.

Оптимально, щоб велика пелюстка мала розмір до 1 см, та все залежить від задумки автора. Більш мілкі пелюстки слугують центральною частиною.

Із «хвостиків» дротів пелюсток створюється ніжка квітки та з’єднання між пелюстками під серцевиною. Для стеблової частини достатньо залишити 3-5 «хвостика». Та ще 2-3 дротинки по тому ж принципу, що і пелюстки, створюються на різному рівні стебла. На них нанизується зелений бісер та акуратно закручуються між собою поворотними рухами.  

Ще більше креативних ідей, як зробити квіти з бісеру, можна знайти на сайті Easy Handmade.