Скористайтеся хостингом віртуального приватного сервера від Host-World.com.ua

та отримайте необхідну швидкість, гнучкість та потужність.

 

Купуючи виділений сервер в Канаді, ви отримуєте місце на сервері, куди можна завантажувати та зберігати всі файли свого веб-сайту. Кожного разу, коли будь-який онлайн-користувач намагається отримати доступ до вашого веб-сайту, він робить запит, а Host-World.com.ua натомість доставляє запитані файли користувачеві. Наші переваги для вашого онлайн-бізнесу:

 

  • Висока швидкість і продуктивність веб-сайту: це може покращити ваш вхідний трафік та залучення.

  • Високий час роботи: щоб ваші користувачі мали доступ до вашого веб-сайту 24/7 та 365 днів на рік.

  • Економічні ціни: це гарантує, що ви не витрачаєте багато коштів на виділений сервер у Канаді та інші супутні послуги.

 

Якщо ви шукаєте виділений сервер у Канаді з неперевершеною продуктивністю, ми підготуємо це. Від розміщення невеликого особистого блогу до магазину електронної комерції — у нас є пакет для вас. Ми не прив’язуємо вас до негнучкого контракту, тому ви можете перейти на іншу послугу або змінити тип плану. Якщо ви хочете перейти на інший план, ви можете будь-коли оновити або зменшити.

Якщо ваш веб-сайт потребує ще більше ресурсів або потужності обробки, і ви готові до власного сервера, то послуга виділений сервер у Канаді саме для вас. Використовуйте потужність серверів, повністю призначених для ваших потреб, для неперевершеної продуктивності. Розташований у наших центрах обробки даних у Канаді, оптимізований та захищений нашими експертами та керований 24/7.