За довгі роки роботи СВП КВАЗАР продемонструвала своїм клієнтам високий рівень професіоналізму та надійності. Організація створена у 1997 році. СВП КВАЗАР пропонує придбати електротехнічні промислові пристрої, вузли та механізми для потреб залізниці, металообробки, металургії, ГЗК, шахт та ін. Весь асортимент представлений у каталозі електротехнічної промислової техніки на сайті kvazar.com.ua

Спільне Виробниче Підприємство "КВАЗАР" пропонує вигідні умови співпраці. Завжди враховуються специфічні вимоги та пропозиції замовника. Вся промислова електротехніка СВП КВАЗАР високої якості.

Фахівці постійно покращують свої знання у електротехнічній галузі, що дозволило створити власне високотехнологічне виробництво. У ході роботи застосовуються точні верстати ЧПУ та інше сучасне іноваційне обладнання, у тому числі для лазерного маркування власної електротехнічної продукції. СВП КВАЗАР виробляє деталі ремкомплектів та електротехнічні вузли двигунів постійного струму рухомого складу залізничного транспорту.

СВП КВАЗАР надійний виробник в Україні, який випускає комутаційні, електричні, пневмоелектричні, електромагнітні пристрої та механізми.

Широкий асортимент ефективних електротехнічних пристроїв та механізмів дозволяє швидко підібрати відповідні рішення:

  • амортизатори для генераторів,
  • регулятори напруги та тиску,
  • трубчаті електронагрівачі,
  • реле,
  • запобіжники,
  • контактори,
  • промислові деталі контактної електромережі
  • та ін.

Вся продукція від СВП КВАЗАР виробляється за стандартами ISO.

Здійснюється індивідуальний підхід до кожного клієнта. Менеджери компанії розкажуть про основні особливості продукції та допоможуть здійснити вдалу покупку.

Звертайтесь:

e-mail: [email protected]

03045, вул. Набережно-Корчуватська, 136 Л, м. Київ, Україна

тел/факс: +30 (044) 501-79-20

В наявності Електротехнічні датчики, запобіжники, контактори, регулятори, світлодіодні освітлювальні пристрої, світильники, ліхтарі, фари для залізничного та міського транспорту та ін.

Де придбати якісні електромагніти та вентилі?

У компанії КВАЗАР представлений широкий вибір пневмоелектровентилів та електромагнітів керування пневматичними приводами тягового рухомого складу рейкового транспорту, вантажно-транспортної техніки.

Електропневматичні вентилі використовуються для дистанційного керування пневматичними приводами рухомого складу рейкового та інших видів транспорту. Їх застосовують у різних пристроях загального призначення.

Електромагніти використовують для роботи у вигляді електромагнітного приводу регулятора дизельного двигуна. Унікальна розробка СВП КВАЗАР – ТУ 2006 року. Пристрій добре зарекомендував себе в пневматичних гальмівних системах та розподільних системах.

Доступні та якісні електротехнічні пристрої – безпосередньо від надійного українського виробника – це те, що приємно Вас порадує.

СВП КВАЗАР - техніка електричних, пневмоелектричних, електромагнітних, інверторних, комутаційних систем та мереж.

www.kvazar.com.ua

Україна, Київ – 2022

МИ ПРАЦЮЄМО – ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА.