Україна вважається аграрно-сільськогосподарською державою. Нашу пшеницю цінять у всьому світі, а кукурудза та соняшник успішно експортується навіть у найбільш віддалені куточки земної кулі. Саме тому і не викликає подиву розмаїття хімічних засобів, які пропонує вітчизняний агрохімічний ринок нашим аграріям, щоб забезпечити високу і стабільну урожайність культур. З іншого боку, пестициди різняться і за якістю, і за ціною, і звичайно, за ефективністю.

Чому варто обрати партнером компанію «Украгроком»?

За свою історію, яка налічує більш ніж 12 років, наша компанія пройшла довгий шлях, відбираючи лише найкраще, що ми могли б запропонувати нашим клієнтам. І на сьогоднішній день ми можемо з впевненістю стверджувати, що «Украгроком» - це провідний дистриб'ютор високоякісних засобів захисту рослин та мінеральних добрив, а також виробник власної продукції, яка є конкурентоспроможною на світових ринках. Так, ми створили торгову марку «Грінфорт», яка має широку лінійку різноманітних пестицидів – гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів та десикантів, що допоможуть вирішити будь-яку проблему вітчизняного аграрного сектору. Наша задача – це допомогти українським аграріям отримати високі урожаї, адже, якщо наш клієнт отримує прибуток, то, відповідно, ми змогли задовольнити його потреби.

На сьогоднішній день ми успішно співпрацюємо з десятками провідних українських сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, а також агрокомплексів. Окрім реалізації агрохімії, ми також пропонуємо агрономічний супровід. А це значить, що наші висококваліфіковані фахівці при виникненні потреби нададуть фахову допомогу, проконсультувавши спеціалістів певного підприємства з приводу вибору того чи іншого засобу, норм дозування тощо.

Добрива від «Украгроком»

Ми добре знаємо, що без вчасного підживлення навіть найбільш родючі ґрунти не зможуть забезпечити стовідсоткову урожайність. Для цього потрібні добрива: мінеральні, мікродобрива та тукосуміші. Допомогти вибрати найбільш оптимальний варіант удобрення у кожному конкретному випадку також допоможе наша компанія. Ми реалізуємо добрива від найвідоміших вітчизняних та закордонних виробників, а також готові запропонувати вам тукосуміші власного виробництва.

У чому переваги тукосумішей? Їхній склад можна вибирати, на відміну від тих же мінеральних добрив. Тобто, клієнту необхідно, наприклад, 20% азоту, 50% фосфору та 30% калію. І все це можливо! Завдяки тому, що тукосуміші мають гнучкий склад, вони більш ефективно діють на культури, забезпечуючи прекрасну урожайність.