Рекламу часто називають двигуном торгівлі. Проте, рекламному тексту самому по собі не під силу залучити велику цільову аудиторію. Не менш важливий сам майданчик-медіаносій, на якій необхідно це рекламне повідомлення розмістити. В якості такого майданчика можна використовувати будь-яку конструкцію-медіаносій, замовлений в Magic Group - рекламну стелу або об'ємні букви; неонову або світлодіодну вивіску; штендер або дахову установку; стелу або пілон; лайтбокс або вивіску з композиту; різноманітні офісні або адресні таблички.

Що стосується об'ємних літер, то вони практично нічим не обмежені в застосуванні. Букви можна визнати найбільш яскравим і багатофункціональним елементом в рекламних носіях. Різноманітність застосовуваних матеріалів, конфігурацій і розмірів, наявність елементів підсвічування дозволяє говорити про об'ємні букви, як про найбільш ефективний рекламний носій. Досить великим і об'ємним рекламним носієм, розташованим на краю даху будівель, є дахова установка. Що складається з світлових букв або супроводжується зовнішнім підсвічуванням, вона являє собою ідеальний рекламний носій, що привертає увагу аудиторії в будь-який час року / доби.

Вивіски з композиту також вважаються досить ефективним і яскравим видом зовнішньої реклами. З'єднання різних неонових або світлодіодних елементів на тлі композитних панелей може дати несподіваний і яскравий ефект при виготовленні сучасних рекламних конструкцій - рекламні стели, світлові лайтбокси тощо на http://magicgroup.com.ua/laitboksy/. Ну і нарешті, неонова реклама, що є з початку минулого століття незмінним лідером серед рекламних конструкцій-медіаносіїв, затребувана в рекламній справі і сьогодні. Можливість створення виробів будь-якої конфігурації, необмежений колірний спектр, довговічність в експлуатації, використання светодінамічного режиму пульсації і якісна світлопередача - ось незмінні якості, які характеризують сучасну неонову рекламу.