Недостатньо просто створити сайт з якісним контентом – потрібно ще і розкрутити його в пошукових системах. Навіть якщо на ваших сторінках є корисна і цікава інформація, багато буде користі, якщо її ніхто не прочитає? Просування сайту Львів допомагає всім, хто вибрав інтернет як засіб отримання доходу: власникам інтернет-магазинів і інформаційних порталів, блогерам і багатьом іншим.

Щоб розкрутити сайт, необхідно виконати цілий комплекс робіт, приділяючи увагу кожному аспекту цієї процедури. Колись достатньо було закуповувати посилання або користуватися іншими відносно простими методами, але сучасні пошукові машини сильно «порозумнішали». Розкрутити сайт самостійно досить важко, адже доведеться приділити увагу безлічі нюансів. Але нехай вас це не лякає — завдання залишається цілком вирішувальним!

Питання просування сайту завжди залишатиметься актуальним. Принципи дії пошукових систем постійно змінюються, але є базові вимоги, що залишаються незмінними з початку роботи всіх популярних пошуковиків. Самостійне просування сайту — це відмінний спосіб заощадити на послугах фахівців, отримати корисні навички, привернути увагу до проекту і отримати з нього прибуток.

Семантичне ядро— це набір слів, словоформ і словосполучень, що найбільш точно характеризують сферу спеціалізації сайту. Правильно підібране семантичне ядро є одним з ключових факторів самостійної розкрутки сайту.

Існують два способу розв'язання задачі — автоматичний і ручний.

Автоматичний варіант передбачає використання спеціальних програм і посилальних агрегаторів. Ви реєструєтеся в сервісі, вводите в полі url сайту, натискаєте кнопку і отримуєте результат. Система проаналізує ресурс і виведе на екран потрібний список. Переваги автоматичного підбору — швидкість і простота.

Ручний спосіб довше і важче, зате з його допомогою можна зробити все максимально точно. Насамперед потрібно вивчити наявну інформацію. Припустимо, треба розкрутити сайт компанії, що займається продажем деталей до автомобілів. З'ясовуємо, які вона продає запчастини? Для яких марок? Для машин якого року випуску? Клієнти — приватні особи або підприємства? Мають значення будь-які відомості. Наприклад, якщо фірма діє на ринку, потрібно зосередитися на запити, що містять слово «гурт». Важливо додати в ядро запити, пов'язані з регіоном, у якому здійснюється просування — наприклад, «купити деталі до ВАЗ в Києві». Після складання приблизного списку скористайтесь сервісом «Яндекс WordStat» для точного підбору слів.