Ювелірні прикраси – речі, яким не підвладний час. Вони надають своєму власнику вишуканості, розкішності, впевненості, а також захоплених поглядів оточуючих. Купити ювелірні прикраси за вигідною ціною можна в інтернет-магазині https://diamant.ua/!

При виборі прикрас слід звернути увагу на:

1.  Метал, з якого виготовлено прикрасу

Платина – найдорожчий метал. Вироби з такого металу міцні, довговічні та не втрачають свого білого блиску сотню років.

Природне золото має жовтий колір, але воно надто пластичне. Тому до золота додають такі метали як цинк, мідь, срібло та ін. Від виду домішкових металів залежить колір ювелірного золота і може бути жовтим, рожевим, червоним.

Золото з домішкою нікелю та срібла називають білим золотом. Роблячи вибір із білого золота, слід пам'ятати, що при постійному носінні прикраси з цього сплаву воно набуває жовтуватого відтінку.

Срібло, як і золото, пластичний метал, тому його застосовують у сплавах. Основним недоліком таких виробів є потьмяніння срібла. Це відбувається через взаємодію срібла з сірчистими сполуками, що знаходяться в повітрі.

2.  Якість дорогоцінного металу (проба)

Проба – це тавро, що гарантує наявність вказаної кількості золота чи срібла. Наприклад, 585 проба на золотому виробі означає, що у виробі міститься 58,5% золота, решта – домішки. Проба 999 – використовується лише у зливках. У ювелірній промисловості застосовуються 750, 585, 375. У срібних виробах розрізняють проби 960, 925, 875.

3.  Вставка

Вставки в ювелірні вироби роблять із дорогоцінного каміння, таких як алмаз, смарагд, сапфіри, топаз та ін. Бажано, щоб камені підходили під Ваш колір очей і були Вашими талісманами. Якщо Ви вірите в астрологію, необхідно підібрати каміння відповідно до Вашого знаком зодіаку, який пов'язаний з планетами-покровителями. Камені-талісмани лікують безліч захворювань, таких як астма, туберкульоз, захворювання шкіри – це доведено вченими.

4.  Розмір

Вибираючи кільце, необхідно знати розмір свого пальця чи людини, котрій воно призначається. Це можна зробити звичайною ниткою, а потім підібрати з ювеліром необхідний розмір або виміряти палець у ювелірному магазині. Але при цьому слід пам'ятати, що при хвилюванні, підвищеній температурі цю процедуру робити не варто, оскільки при цьому розмір пальця може змінюватись.

І найголовніше: вибираючи прикрасу, необхідно щоб вона гармоніювала з Вашим внутрішнім «Я», доповнювала Ваш образ та викликала позитивні емоції.