Нові технологічні розробки в сфері металообробки з'являються щороку, але сьогодні існує методи і способи обробки металу та металовиробів, які здобули своїх прихильників більше 10 років тому.

Одним із способом надання металовиробу завершеного зовнішнього вигляду, так званий передпродажний етап, є покриттям готової продукції полімерним покриттям. Так зване, полімерне покриття, насправді цей термін звучить правильно – полімерно-порошкове покриття, являє собою нанесення порошкового покриття електростатичним методом на металевий виріб з подальшою поліризациєю його в спеціальній камері при температурі близько 200 градусів. Поверхня виробу на яку наноситься покриття повинно побут гладким, знежиреним і ідеально рівною поверхнею, так як шар наноситься полімеру близько 100 мікрон, і всі вади і нерівності поверхні будуть видні неозброєним оком. Продукція, яка покривається полімерним покриттям: алюмінієві профілю різного призначення, профнастил, листи металу пофарбовані, металочерепиця, системи огорожі з сітки, сітки в полімерному покритті, а також ворота, хвіртки, конструкції навісів та теплиць.

Переваги застосування методу порошкового фарбування:

  • Стійкість до впливу хімікатів, бензину, солестійкість і стійкість до УФ опромінення.
  • Відмінна стійкість до абразивного стирання і ударостійкість.
  • Стійкість до температурних перепадів.
  • Надійний захист прихованих кутів і кромок.
  • Декоративне покриття високої якості, яке наноситься тільки одним шаром.
  • Різноманітність колірної гами і декоративних ефектів.

Сучасні камери для нанесення полімерного покриття мають відносно високу ціну, тому ними можуть похвалитися не так багато підприємств в Україні.

Камери для випалу мають габарити близько 2000мм-3000мм в залежності від сфери застосування, також є невід'ємною частиною процесу поліризации. Всі вироби пройшли три етапи по покриттю огорожі, завершують свій шлях на процесі упаковки і відправки на зберігання на склади, з подальшою реалізацією.

Полімерне покриття – є сучасним, а тому безпечним як для людей і тварин, так і для навколишнього середовища, так як на етапах виробництва не виділяються шкідливі випаровування і не виходять відходи, що на сьогоднішній день дуже важливо.

Великою перевагою покриття ППЛ можна назвати велику палітру кольорів, що дозволяє застосовувати покриття в різних сферах.