Будь-якому виробнику хороших спортивних товарів і екіпірування хочеться вразити своїх потенційних споживачів власними інноваційними напрацюваннями, роблячи спортивні кросівки і кеди з технологічних і більш досконалих матеріалів, які здатні забезпечити оптимальні результати при пошитті. І Nike, бренд відомий у всьому світі, виняток не представляє. Nike виробляє екіпіровку і спортивні товари, при цьому намагаючись перебувати постійно в центрі нових розробок і модних тенденцій. Можна особисто упевнитися в цьому, якщо ви ознайомитеся в магазині beshop.com.ua з асортиментом брендового спортивного взуття і вирішите купити у Новгород-Волинському кроссовки nike air.

До одних з найзначніших складових елементів, що формують будь-яке спортивне якісне взуття, можна зарахувати проміжну підошву, оскільки про амортизацію підошви, пом'якшення всіх ударів і перевантажень, а також стійкості стопи слід дбати саме цьому взуттєвому елементу. При виготовленні проміжної підошви сьогодні може застосовуватися різний матеріал. Можна згадати серед інших: филон - найлегшу піну, що володіє відмінними амортизаційними характеристиками (виготовляти будь-якої конфігурації підошви дозволяє гранульована будова); поліуретан - самий щільний і твердий матеріал, який відрізняється підвищеними характеристиками міцності; суміш філайт (филон + гума) - вдале поєднання перерахованих вище матеріалів.

Разом з підметками при виробництві листкових підошов найчастіше застосовується останній матеріал. Це дозволяє при загальному зниженні ваги кросівок домогтися збільшення їх максимальної еластичності. Відносно всієї підошви, то в будь-якому спортивному взутті цю частину назвати можна сміливо першим рівнем амортизації, покликаним забезпечити з будь-яким типом поверхні надійне зчеплення. Велика варіативність протекторних малюнків дозволяє підошвам не тільки легко адаптуватися до покриттів, але і до всіляких навантажень, які відчувають спортсмени в певних спортивних видах під час тренувань.