Фен для волосся є у кожної сучасної жінки - це той прилад, без якого дуже складно доглядати за своїм волоссям, особливо якщо воно довге та густе. У кожної представниці прекрасної половини є своя відпрацьована схема сушіння волосся й укладання після миття голови. Але в кожному разі все починається із сушіння волосся феном. Якщо волосся висохне природнім способом, то буде стирчати в різні боки і буде складно навіть розчесати його. Тому, хоч як не крути, потрібно мати фен для волосся. Звичайно ж краще купити професійний фен для волосся (https://vicshop.com.ua/parikmaherskie-instrumenty/professionalnye-feny-dlya-volos/) наприклад, за посиланням в спеціалізованому інтернет-магазині. Свої представництва в великих містах + робота по всій Україні, 2 - 3 дні і фен у Вас вдома. Це все добре, але краще перейти до головного питання.

Сучасний професійний фен це досить складний технічний виріб з різними функціями і режимами. Примітно для професійних моделей те, що в них використовуються професійні AC-мотори, які працюють на змінному струмі і мають досконалі експлуатаційні характеристики. Нещодавно багато побутових виробників стали комплектувати свої нові моделі такими моторами, щоб наблизити їх за якістю до професійних. Однак, виробники професійних моделей (BaByliss, Wahl, Parlux, TICO Professional, GAMA) стали впроваджувати модернізовані мотори зі збільшеним терміном служби і надлегкою конструкцією. Пройде ще трохи часу, можливо, 2-3 роки, і їм доведеться думати щось нове, оскільки це з'явиться і в побутових моделях. Але наявність такого мотора це ще не показник якості.

Професійний фен для волосся має гарну потужність - від 1800 Вт і вище. Сьогодні у продажу є моделі потужністю 2400 Вт і їх не рекомендують використовувати вдома, так як через необізнаність можна сильно пересушити та пошкодити волосся. Висока потужність і хороший повітряний потік прекрасно поєднуються в професійних моделях. Головна відмінність це правильне змішування і розподіл гарячого повітря через насадку. Основна проблема дешевих побутових фенів в тому, що вони погано змішують повітря - в центрі потоку воно гаряче, а з боків прохолодне. Коли Ви використовуєте професійний фен, спеціальна система змішування добре розподіляє тепловий потік по загальному потоку з насадки. Таким чином весь повітряний потік приблизно однакової температури, що підвищує ефективність і безпеку використання фена при сушінні волосся.

Крім того, в професійних моделях застосовуються сучасні якісні матеріали, адже дуже важливо, щоб в повітряному потоці були негативні іони, завдяки застосуванню кераміки, турмаліну, титану і системи іонізації. Справжня система іонізації є тільки в професійних моделях. Якщо в побутовому варіанті її ніяк не відчути, то користуючись професійною моделлю з хорошою системою (наприклад, Ion Plus - GAMA, Active Ozon3Ion - GAMA, Ionic & Ceramic - Parlux) результати будуть через пару тижнів. Професійні іонізатори виробляють значно більше негативних іонів і ефективно знімають з волосся статику, підвищуючи м'якість і слухняність, а також допомагаючи зберегти природну вологість волосся.

Im2

До всього іншого дуже важливим є корпус фена. Професійна модель має правильну ергономіку, ручка завжди зручна і вага збалансована щодо її. Корпус, як правило, виготовляється з полікарбонату, щоб через 2-3 роки він не деформувався, так як це трапляється в дешевих моделях, які, в основному, виготовляють з вторинної сировини. Крім того в професійних моделях завжди застосований довгий м'який кабель довжиною 3 метри, який дозволяє не стояти поруч з розеткою, а спокійно переміщатися в межах кімнати. Це здавалося б такі дрібниці, але з ними рівень комфорту при використанні фена зовсім інший. Якісний фен і брашинг дозволять Вам створити красиву укладку з турботою про волосся.