Окрім університетів та інститутів українці можуть обирати для навчання бізнес-школи, популярність яких стрімко зростає. Вони між собою відрізняються за спектром та вартістю пропонованих послуг, форматами та якістю навчання, викладацьким складом, додатковими опціями на кшталт стажування за кордоном та іншими параметрами. Розберемося, які професії найчастіше здобувають у таких закладах, та чому дедалі більше громадян прагнуть отримувати знання саме в міжнародних бізнес-школах. 

Два найбільш популярні напрямки, які обирають студенти

Якщо не враховувати програми МВА, які є основною спеціалізацією бізнес-шкіл, то можна виділити наступні популярні напрямки надання освітніх послуг:

  1. Бережливе виробництво – програма, яка дозволяє успішно пройти сертифікацію та працювати експертом з оптимізації робочих процесів. Її обирають керівники підприємств, інженери, потенційні лідери команд з LEAN трансформації, а також консультанти з підвищення рівня сервісу. Взаємодіючи з професіоналами студенти отримують теоретичну та практичну підготовку, яка потім допомагає скласти іспит та змінити місце роботи, претендувати на підвищення або вивести власний бізнес з виробництва певних товарів на новий рівень. 

usAHCGChlqOiWIyMfEDWitMzEqB2zuRf66oNexKuj6Dh_lzRRiJViSW9_pInT9SMsaYPW6DAOZUmP6wfjptZavlR46eDR_m9gMdsxb6LGD3wF8D58ZG5R0EDeH5EUipHGm_QhskGXCCtVs2J9kz7Eg

  1. Медіація – курс, який допомагає психологам, адвокатам, соціологам, HR спеціалістам, юристам, керівникам відділів тощо отримувати компетенції в сфері конфліктології. Дехто обирає програму, щоб змінити професію та працювати як медіатор і отримувати високу зарплатню, іншим знання потрібні для покращення взаємодії з підлеглими, швидкого врегулювання спорів в колективі, з клієнтами чи партнерами. 

NDA0RIJtQcpqo9CBkYzvOC_j55LbxaT4zJGtWX23_elZn7674a58g6OAROh3lPHiRrYMmrDYMPvzSlnUsQW-r9P_rbG5H2S7pYlrwA17VXM-cDyEqW6UgQBSuJ7Wu7eD75mE7m51Stm7yxkMkaZhiw

Чим приваблює навчання в школі бізнесу?

Маючи можливість обирати серед різних навчальних закладів, багато хто зупиняється саме на бізнес-школах через:

  • орієнтованість таких закладів та людей, що вже мають вищу освіту та прагнуть до постійного вдосконалення;
  • наявність програм навчання на вихідних та онлайн, що найкраще підходить тим, хто працює;
  • інтеграцію в спільноту спеціалістів, де можна знайти майбутнього роботодавця, партнера, інвестора;
  • спілкування з викладачами, які досягли успіху в певній сфері та готові поділитися досвідом й надати дієві поради щодо просування кар’єрними сходами;
  • видачу сертифікатів та дипломів, з якими можна подавати резюме не лише в українські, але й у закордонні компанії.

І найважливіше – в бізнес-школах вчаться студенти із сильною мотивацією та розумінням важливості якісної освіти, тому усі заняття є максимально продуктивними, що дозволяє отримати потрібні знання та навички якнайшвидше.