Баскетбол є дуже популярним різновидом спорту. Його люблять як гравці, так і вболівальники. У грі розвиваються такі навички, як швидкість, координація, витривалість і стійкість. Не важливо, чи є ви професіоналом і майбутнім спортивної індустрії, чи займаєтеся на аматорському рівні для підтримки фігури та здорового способу життя, кожному необхідно підібрати для себе якісну й комфортну уніформу.

 

Баскетбольні кросівки від адідас — це ансамбль інноваційних технологій та унікального стилю, що забезпечує спортсменам найвищий рівень комфорту, продуктивності, безпеки. Завдяки тому, що у виробництві використовуються винятково високотехнологічні методи, застосовуються тільки найкращі винаходи, саме adidas — це фірма, яка визначає стандарти у світі спорттоварів. 

Ключові особливості товарів фірми — це використання найсучасніших і найнеповторніших винаходів, високоякісних матеріалів, що забезпечує легкість і захист. Наприклад, технологія BOOST, яка застосовується в більшості пар, додає велику кількість енергії, віддає необхідну амортизацію, зберігає ефективність гравців навіть протягом багатьох годин на корті. А головне, вона знижує втому і не дає змоги отримати травми від ударів об підлогу.

Якщо ж говорити про дизайн, то він вирізняється не меншою сучасністю і культовістю. Команда марки приділяє масу уваги до деталей, через що вони стали важливим елементом вбрання баскетболістів, а також культурною спадщиною і обов'язковим елементом вуличного стилю. Купуючи баскетбольні кросівки адідас, ви отримаєте поєднання естетичності, функціональності, упевненість у кожному кроці, і бездоганну амортизацію.

Величезна кількість досліджень і доопрацювань допомагає домогтися максимально сучасних і актуальних результатів. Тут враховуються потреби спортсменів, щоб досягти стабільності та контролю рухів. Шнурівка забезпечить оптимальну фіксацію стопи, підошва з функцією Torsion System у середній частині дає змогу підтримувати стійкість на будь-яких поверхнях. Якісні тканини у верхній частині вентилюють стопи, і вирізняються бездоганною міцністю та довговічністю.

Баскетбольні кросівки та інша продукція adidas доступна до придбання прямо зараз на офіційному сайті інтернет-магазину бренду. Обов'язково підпишіться на розсилку з найсвіжішими новинами лейбла, і отримаєте додаткові бонуси на замовлення. Вдалих покупок!