Важливим і необхідним параметром кожного житла, поза сумнівом, являються вільні квадратні метри. Багато батьків ретельно підходять до вибору дитячих двох'ярусних ліжок. Двоповерхове ліжко не лише зручне місце для відпочинку, а також, можливість максимально заощадити простір, і з користю провести вільний час. Критерій міцності, зручності і екологічності таких меблів займає думки багатьох людей, тому варто вибирати тільки ортопедичні ліжка з якісним матрацом.

     Різновиди двох'ярусних ліжок

     Види дитячих меблів мають різноманітні розміри, колірну гамму і форми. Крім того, ви можете зустріти моделі з самими різними тумбами і додатковим робочим місцем. Основними видами дитячих меблів є:

     Двох'ярусне ліжко з диваном внизу

 ліжко горище із диваном    Максимально практичний варіант, який вміщує в себе усі предмети дитячої кімнати. Такий вид можна розділити на:

 • Диван. Перший поверх є диваном розміщений під верхнім ярусом ліжка. Зазвичай він зроблений в класичному стилі з додатковою спинкою, яка регулюється. Розклавши його, ви отримуєте додаткове спальне місце. Збираєтеся купити ортопедичне ліжко недорого? Кращий варіант!
 • Висувні ящики для зберігання білизни. Якщо дитяча кімната не настільки велика, то висувні ящики як ніколи, до речі. Завдяки нижньому ярусу, ви заощадите не лише місце, але і компактно складете білизну.
 • Дитяча стінка. Щоб дитина мала можливість розмістити свої аксесуари і шкільні підручники комфортно і ергономічно, дитяча стінка з множиною полиць стане ідеальним варіантом.
 • Шафа з тумбою. Це дуже приємне і найбільш практичне рішення для дітей і батьків. Тепер, ви заощадите місце в кімнаті, не лише для відпочинку, але і для гардеробу.
 • Робоче місце. Окрім самого двоярусного ліжка, збоку від неї знаходиться місце для роботи з комп'ютером або для виконання домашнього завдання. Дуже практично і затишно!

Висувне ліжко на двох дітей

висувне ліжко     Це один з варіантів економії вільного місця в кімнаті. Модель поєднує два спальні місця в одному. Щоб дістатися до другого поверху, конструкція має сходи або висувні полиці - східці. Цей вид можна класифікувати на:

 • Невисока конструкція. Двоярусне ліжко дозволить дитині не боячись висоти, забратися на другий поверх. Щоб висунути спальне місце, на нім передбачені коліщатка.
 • Паралельне розташування. Ліжка розташовані на відстані один від одного. Це порівняно недорогі двох'ярусні ліжка, які доступні кожному.
 • Паралельно зміщені спальні місця. Такий вид, практично, нічим не відрізняється від стандартного паралельного розташування. Часто між зміщенням спального місця, розміщують полички або ящики. Ліжко-трансформер. Самий функціональний варіант ліжка. Така модель краще всього підійде, якщо в сім'ї одна дитина. Вдень вона виконує функцію дивану або столу, а увечері перетворюється на затишне місце відпочинку із зручним ортопедичним матрацом.

Реалізовані варіанти конструкцій ліжок, перечислених вище, ви зможете переглянути на сторінці інтернет магазину ліжок http://matroluxe.org.ua/shop/category/lizhka/dvojarusni-lizhka . Зверніть увагу що ці ліжка не лише для дітей, адже вони сміло витримують дорослих людей.

     Двоярусні ліжка дитячі

     На що варто звернути увагу при виборі? Якщо ви вирішили збільшити площу дитячої кімнати, необхідно правильно і з користю підійти до вибору спального місця. Зверніть увагу, що навіть найзручніше і комфортніше двох'ярусне ліжко не має бути травматичним для дитини. Купуючи недорого двох'ярусні ліжка дитячі варто врахувати наступні моменти:

 • Безпека. Один з найосновніших і корисніших критеріїв. При виборі двоповерхового ліжка, варто врахувати вік дитини. Для дітей помолодше, мають бути присутніми борти, які перевищують висоту матраца від 30-35 см Бажано, вибирати ліжко з додатковими похилими сходами, які виготовлені, безпосередньо, з дерева або пластмаси.
 • Функціональність. Враховуючи невелику площу дитячої кімнати, можна скомбінувати декілька предметів меблів в один. Це дозволить заощадити вільне місце і засоби.
 • Варіанти конфігурацій. Важливим чинником є розмір меблів. Діти ніколи не будуть в одному віці, тому варто наперед продумати різноманітні варіанти, які, з часом, можна буде розібрати і змінити стиль.
 • Дизайн. Важливим моментом при виборі спальних місць, треба враховувати форму, колір і дизайн конструкції. Важливо підбирати окремо дизайн для хлопчика і дівчинки. А, якщо ваші діти сплять в одній кімнаті, то можлива комбінація стилів або повністю розмальовування мультяшними героями. Все залежить від переваг і смаків дитини.