Щоб ваша спина була завжди свіжою і здоровою, вам треба не лише дотримуватися правильної осанки, але і спати на зручній поверхні. Для цього вам, обов'язково, варто купити якісний ортопедичний матрац. Тільки представте, тепер ви можете відпочивати з користю. Це ж так зручно і доступно для кожного. Економите на здоров'ї? Будьте готові, пізніше, витратитися на лікування. Вже є щасливим володарем такого виробу. Тоді, обов'язково, варто дізнатися, як продовжити термін служби такого унікального виробу.
Це зовсім не складно, але треба це робити регулярно і скрупульозно. Натомість, ортопедичний матрац прослужить вам вірою і правдою не один десяток років. Варто, відразу ж, виділити правила:

 • Прийнятне розпаковування 
 • Правильне використання 
 • Регулярне чищення 
 • Протипоказання 

     Розпаковування визначає все!

     Цей процес дуже схожий на народження. Правильні і легкі пологи дають можливість уникнути багатьох проблем і ускладнень. Теж саме і з матрацом. Ви, як досвідчений фахівець, повинні знати нижчеприведені критерії, щоб продовжити життя улюбленого виробу!

 • Розпаковування повинне проходити в горизонтальному положенні. Така поза, найбільш, природна для виробу. Натуральний ортопедичний матрац може легко зіпсуватися, якщо стоятиме вертикально. Наповнювач з'їде на одну сторону, а пружини деформуються. Не потрібно так!
 • Коробка з матрацом вже перед вами горизонтально. Ми беремо ножиці або канцелярський ніж і робимо акуратний неглибокий надріз уздовж шва або скотча. Зверніть увагу, якщо ніж встромиться глибоко, ви розкриєте не лише коробку, але і оббивку або чохол матраца.
 • Перше використання ортопедичного матраца має на увазі деяку заминку. Не треба поспішати відразу відпочивати на ньому. Дайте йому трохи часу прийти в себе. Набивка встане на свої місця, розправляться матеріали. Це займе близько 6 годин.      Зверніть увагу, що ортопедичні матраци люблять турботу і догляд, тому перед розкриттям ще раз прочитаєте наведені вище правила. Таким чином у вас все вийде без шуму і пилу!

     Перечитуючи перші абзаци цієї статті ви вже задумались над покупкою нового матрацу, але виникає питання - де ж його придбати? Тоді можем вам порекомендувати великий вибір матраців фабрики Матролюкс, які представлені в інтернет каталозі виробника http://matroluxe.org.ua/shop/brand/matroluxe . А для жителів Західної України є ще цікавіша пропозиція - це відвідати у Львові фірмовий магазин матраців, де спеціалісти допоможуть зробити саме правильний вибір.

    Побачили негативні відгуки про матрац? Тоді запитайте, як він використовувався і яким чином розкривався!

     Імунітет і здоров'я

     Можна сказати, що ортопедичний матрац має ці поняття у своєму "житті". Це дійсно так. Якщо ви правильно відкрили - це вже "імунітет", якщо гідно використовуєте - "здоров'я". Намагайтеся завжди дотримуватися цих критеріїв:

 • Перевантаження. Ортопедичний не означає залізобетонний. Матрац, особливо пружинний, можна легко перевантажити. Вм'ятини в чохлі і втрата ортопедичних властивостей, як результат. Уточнюйте перед покупкою, яку вагу виріб витримує.
 • Використання за призначенням. Дітки просто в захваті від якісного пружинного матраца. Він так високо підкидає. А батькові потім ремонтуй. Запам'ятайте, використання ортопедичного матраца, залежить від вас. На ньому тільки зручно спати. Ніякого активного відпочинку!
 • Не допускайте шкідливих речовин. Кава в ліжко, звичайно, приємно, але якщо вона розіллється, то, цілком можливо, що пошкодить матеріали. Штучний наповнювач не дуже дорогий, а ось натуральний… 
 • Правильний вибір. Варто сказати, що, спочатку треба вибирати практичні матеріали. Не усі вони універсальні і практичні!

     Чищення без наслідків

     Використовуйте тільки перевірені засоби для чищення. Ні в якому випадку, не вибивайте виріб, а краще, просто посушіть на свіжому повітрі! Крихти і пил збирайте звичайним пилососом. Любити ортопедичний матрац і піклуватись про нього, не менш важливо!

     Прочитавши цю статтю, рекомендую почерпнути на цій сторінці http://matroluxe.org.ua/info/tsikavo-znati/lizhka-z-pidyomnykom цікаву інформацію про ліжко із підйомним механізмом. Адже після вибору матрацу постає питання щодо зручного та елегантного ліжка для спальні.