Навчання в європейських країнах давно перестало бути чимось незвичайним або недосяжним. Навіть якщо батькам не по кишені освіту в престижних вузах Великобританії чи Франції, то завжди є більш доступні варіанти — державні університети Польщі.

Ця країна, близька нам по слов'янських коренів і знайома по менталітету, надає іноземним студентам можливість отримати висококласну європейську освіту за помірну вартість. Якщо колись навчання за кордоном для українців вважалося чимось фантастичним, то сьогодні багато хто зможе реалізувати свою мрію у польському університеті.

Заслуженою популярністю не тільки в Європі, але і у всьому світі користуються різні університети Польщі: список кращих навчальних закладів полягає не тільки технічних, але і з гуманітарних вузів.

Обираючи для свого навчання один з університетів, не варто керуватися тільки рейтингами, чиїмось досвідом або необхідністю.

Для майбутнього студента важливо усвідомлювати, що отримана ним у процесі навчання професія залишиться з ним на все життя, тому вона повинна стати не тільки засобом отримання грошових коштів, але й цікавою і захоплюючою діяльністю.

Кажучи про світову репутації польських вузів, варто виділити чотири найбільш відомих університету.

Ягеллонський університет у Польщі вважається престижним закладом не тільки завдяки ефективності навчання, інновацій та науковим потенціалом, але і з-за відмінних умов і інтернаціональності студентського середовища.

Університет і його колектив проявляють дивовижну дружелюбність по відношенню до іноземним студентам, що значно полегшує процес адаптації і дозволяє не допускати виникнення проблем з соціалізацією в чужій країні. З серед безлічі напрямків навчання кожен абітурієнт знайде для себе потрібне: будь то філологія або іноземні мови, історія або філософія, фармакологія або психологія.

Особливості навчання у Варшавському університеті. Цей університет у Варшаві є одним з найбільших навчальних закладів і наукових центрів Польщі. Особливий інтерес до навчання в цьому університеті пов'язаний з органічним з'єднанням процесу навчання з практикою, що дозволяє студентам отримувати не сухі знання, а корисний досвід. Серед безлічі напрямків увагою абітурієнтів користуються факультети журналістики, інформатики, прикладної лінгвістики та юриспруденції.

Варшавський політехнічний університет є визнаним в усьому світі навчальним закладом, не тільки демонструє потужну теоретичну підготовку студентів, але і проводять сучасні дослідження в області нових технологій.