Обходитися без машини стає все складніше. Темп нашого життя прискорюється, а з ним посилюється необхідність бути більш мобільними. Персональний автомобіль дозволяє оперативно добиратися навіть у віддалені частини міста, причому робити це з комфортом. До того ж машина дозволяє більше подорожувати.

Вибирати машину слід дуже ретельно. В першу чергу, потрібно врахувати цілі, для яких вам потрібен автомобіль. Якщо ви хочете, щоб машина підкреслювала ваші можливості і статус – потрібно шукати варіанти серед відомих моделей. Наприклад, підійдуть автомобілі концернів Volvo, Land Rover, Jaguar, Ford.  Віннер Автомотів офіційний дилер в Києві цих компаній. Ви зможете підібрати в каталогах автомобілі останніх моделей. Багато машин можна придбати в кредит. Ця послуга робить більш доступним навіть дорогий транспорт. Також, ви зможете скористатися популярною послугою Trade In. Обмінявши колишнє авто, ви зумієте істотно знизити вартість нової моделі. До того ж це зручний спосіб вигідно позбутися старої машини.

При виборі автомобіля потрібно враховувати, в яких умовах вам доведеться на ньому їздити. Багато хто любить подовжені моделі машин. Однак справлятися з таким транспортом в активному потоці мегаполісу непросто. Тому краще віддати перевагу компактній машині. Тим більше що з нею буде простіше відшукати місце для паркування.

Заздалегідь продумайте, скільки чоловік одночасно буде їздити в машині? Є місткі «сімейні» автомобілі. Наприклад, седан для цієї мети буде цілком зручний. Але враховуйте, що він не дуже хороший на нерівній місцевості, тому за місто на ньому часто вже не поїздиш. Універсали для цієї мети підходять набагато краще. До того ж в них достатньо місця для розміщення багажу.

Серед пропозицій компанії «Віннер Автомотів» є чимало позашляховиків. Зараз на цих машинах багато хто воліє їздити по місту – щоб підкреслити свій статус. Тому є універсальні позашляховики, якими легко керувати і в межах міста.

Ще один важливий момент – коробка передач. Для міських вулиць з інтенсивним рухом зручніша автоматична КПП. «Механіку» варто вибирати людям з агресивною їздою водіння. Також вона більше скидається для поганих доріг, де машина може загрузнути в бруді або снігу. Витрата палива у такої коробки менше. До того ж вона вважається надійнішою.

Об'єм двигуна, якщо ви їздите в основному в межах міста, може бути невеликим – до 1,6 л. Для тих, хто часто їздить по вільним заміських трасах і любить обганяти, потрібний  потужніший агрегат – близько 2,5 л.

У «Віннер Автомотів» ви зможете придбати і нові, і підтримані машини. Замовляти останні є сенс, якщо ви плануєте часто міняти транспорт,  щоб відповідати модним тенденціям на авторинку. Також таку машину краще купувати водіям-початківцям.