До кожної події — свій образ. Хоча всі вони можуть бути однаково важливими для вас, дрескоду потребують різного. Також потрібно придумати різні макіяжі та зачіски, щоб ідеально доповнити речі на собі та зробити образ завершеним. Навіть парфуми жіночі грають у цьому надважливу роль.

Про що пам’ятати, коли будете складати комплект до наступного свята, розповідаємо далі.

AD_4nXdE_qnHVYHe2TxHS86ZVOXh7l7ljlN3f-5vTo65nGs9XXE6dPFMGR7Zb1naJVJ3f_qOBX7bgbozpYYWp_1Oa27OUsCaTkeSUpHyvH0gmcVpoRRkEOudUgB723OXBX47rN5p855g0Q?key=YrcQh5x89x26XaOxc27L_brj

Що пасуватиме саме вам

Передусім одяг та інші елементи образу мають підкреслювати ваші сильні сторони та коригувати недосконалості. Саме це збалансовує образ та робить його одним цілим із тим, хто його вдягнув.

Найпростіший варіант — орієнтуватися у виборі сукні або костюму на тип фігури:

  1. Яблуко — найбільше об’єму концентрується в області животика та верхньої частини стегон, плечі відносно вузькі. Вибирайте сукні із завищеною талією, наприклад, фасон «ампір», або приталені костюми з легко розкльошеною спідницею. Вони візуально витягнуть силует.
  2. Груша — найбільше об’єму знаходиться у стегнах та нижній частині живота, плечі теж вузькі. Плаття А-силуету або фасони з акцентом на плечах (волани, широкі рукави) допоможуть збалансувати пропорції.
  3. Пісочний годинник — для цієї фігури характерна тонка талія порівняно з плечима та стегнами, які приблизно однакові за шириною. Вибирайте сукні чи костюми, які підкреслюють талію, наприклад — футляр або наряди з поясом.
  4. Прямокутник — ширина плечей, талії та стегон приблизно однакова. Вибирайте фасони, які створюють талію, наприклад сукні із запахом, моделі з баскою чи пишні спідниці у поєднанні з обтислим верхом. Це додасть об'єму в потрібних місцях.
  5. Перевернутий трикутник — плечі найширші, є яскраво виражена талія та вузькі стегна. Сукні з V-подібним вирізом та розкльошеними спідницями гармонізують пропорції. Асиметричні фасони або сукні з акцентом на стегнах також чудово підходять для такого типу.

Тип фігури визначається незалежно від ваги та комплекції. У житті частіше зустрічаються змішані. Тому не потрібно переживати, якщо ви не підходите ідеально під один з описаних вище. Найпростіше визначити тип фігури за фактичними замірами параметрів.

AD_4nXdh1jHM_7l3yKO8hDZBpLku90_PnFXdRAa3bXksuD5gUnWMv2sWv6yez-aH4l26bnLbFpG8CU880kkVrR6qXcPrjsR0gChRfpHzYszYzG1UydPEAP4ma_2DOtFkc-JpUdsOtCQ4mw?key=YrcQh5x89x26XaOxc27L_brj

Макіяж, прикраси, зачіска та інші елементи образу

Для загального враження від образу важливо продумати все до дрібниць:

  • макіяж — для вечірнього заходу підійде драматичний з акцентом на очі чи губи, для денного — нюдовий із легким сяйвом, щоб виглядати свіжо і природно;
  • парфуми — для романтичного образу вибирайте квіткові чи солодкі аромати, для ділового — свіжі або деревні;
  • зачіска — висока укладка підкреслить відкриті плечі чи спину, а м'які локони або низький пучок додадуть жіночності;
  • ювелірні прикраси — мінімалістичні прикраси підійдуть для лаконічного вбрання, а масивні — додадуть акценту до простого одягу;
  • сумочка — клатч із декором чудово пасує для святкового вечора, а мінімалістична сумка на довгому ланцюжку доповнить стриманий образ;
  • взуття — класичні туфлі на підборах підкреслять елегантність, а взуття з декором чи яскравих кольорів стане ефектним акцентом.

Якщо ви маєте небагато досвіду у створенні вечірнього макіяжу, краще записатися до візажиста. Він проаналізує зовнішність, одяг, взуття й аксесуари та створить те, що дійсно вам пасуватиме.