З кожним днем ​​метод ударно-хвильової терапії знаходить все більше сфер свого застосування. У клініці «Аватаж» в Чернівцях надається широкий спектр медичних послуг, результативність яких базується на застосуванні УВТ.

Консультація з лікування хвороб хребта у Чернівцях


У нас ви можете отримати консультацію лікаря-травматолога з питань лікування хвороб хребта. Якщо вас постійно мучить больовий синдром, це може бути сигналом розвитку серйозного захворювання, яке може мати незворотні наслідки. Метод УВТ широко використовується при боротьбі з різними захворюваннями опорно-рухової і м'язової систем. При цьому результат після проходження призначених курсів є довгостроковим: на великий проміжок часу ви зможете забути про симптоми свого захворювання.

 

Лікування методом ударно-хвильової терапії


Прі лікуванні хребта методом ударно-хвильової терапії(деталі дивіться за посилянням http://awatage.cv.ua/treatment/shock-wave-therapy) ви також отримуєте шанс повністю відмовитися від медикаментозного і оперативного лікування. Зазвичай при больовому синдромі призначається кілька сеансів (від 3 до 6), після яких ви відчуєте себе набагато краще.

 

Технологія хвильової терапії


У чому ж полягає принцип ударно-хвильової терапії, використовуваної при боротьбі з недугами опорно-рухової системи? Суть полягає в застосуванні акустичних хвиль низької частоти. Такі потоки генеруються спеціальним апаратом Masterpuls. Людське вухо такі хвилі сприймати не може. Лікар, який керує апаратом, налаштовує глибину проникнення цих хвиль. Це залежить від діагнозу хворої. Після цього потік прямує точку, уражену хворобою. Як показала практика, 9 з 10 пацієнтів відчувають поліпшення після таких сеансів.

При лікування хвороб хребта хвилі як би затримуються в кістковій і хрящовій тканинах, завдяки чому відбувається руйнування сольових відкладень. Пацієнт відчуває ряд позитивних змін в організмі. Больові відчуття зникають, запалення зменшуються. Суглоби стають більш рухливими. Кістки починають зростатися швидше, а рани швидше загоюватися. Запускається процес оновлення всіх клітин. Пошкоджені тканини починають регенерувати. При цьому виводяться шлаки і токсини з організму.

 

Протипоказання


Однак для ударно-хвильової терапії існують деякі протипоказання. Це порушення в згортання крові, проблеми з тиском, наявність гострих інфекцій, онкологічні захворювання та схильність до підвищеної ламкості суглобів.