Поляки завжди обережно ставились до предметів пам'яті свого народу. Якщо поглянути на карту Європи, можна побачити, що Польща розташувалася прямо по центру європейського материка. Розвиваючи свою власну культуру, країна взаємно збагачувалася досвідом своїх сусідів. Це дало можливість віднести пам'ятки Польщі до найбільш цікавим для ознайомлення. Не тільки в плані туризму Польща приваблює іноземців, сюди з задоволенням приїздять студенти з інший країн. Освіта в Польщі на високому рівні, а її вартість нижче ніж у інших європейських країнах. Дізнатися про університети Польщі на up-study.net може кожен, інформація на ресурсі представлена найактуальніша.

Наявність унікальних пам'яток старовини, вкрай багата природа давніх східноєвропейських лісів, річок і чистих озер дозволяє скласти унікальний і неповторний маршрут, який підійде для будь-якого характеру подорожі: будь то неспішне вивчення музеїв, замків, старовинних містах або динамічний відпочинок на гірськолижних курортах. Що ж варто відвідати в Польщі? Пропонуємо ознайомитися з найбільш популярними напрямками туристичних місць в цій чудовій країні!

Майже кожне старовинне місто можна дослідити, усунувши в бік карту для туристів. Місто несе відбиток епохи, часу. Якщо ви не знаєте з чого почати подорож по Польщі, відвідайте Варшаву. У цьому місті в кожному куточку живе свій пам'ятник історії: це і Замкова площа, Королівський замок і багато інших об'єктів, які не можуть бути оглянуті навіть за багато днів.

У всіх великих містах (Кракові, Вроцлаві та інших) можна виявити сотні цікавих для вивчення місць і пам'яток. Вроцлав притягує романтичних людей, його містки і готичний відтінок центру міста не залишить байдужим. Краків вразить історичною забудовою. Багатство природного пейзажів позначається і на міській атмосфері. Кожне місто Польщі несе в собі оригінальний відтінок навколишньої природи. Міста, їх культурні особливості можуть яскраво відрізнятися один від одного.

Від того різноманіття пам'яток Польщі важко виділити найкращі. У цьому розділі ми торкнулися лише найбільш популярні і улюблені туристами місця. Якщо ваша подорож починається з Кракова, то обов'язково відвідаєте Королівський замок, який розташований всього в двох десятках кілометрів від міста. З його висоти відкривається дивовижний краєвид на національний парк, куди варто сходити любителям природного відпочинку.