Звільни свій погляд від необхідності щоденного укладання, проживаючи в гармонії з обраним зовнішнім виглядом і абсолютною стійкістю. Божевільні веселощі, легкий морський бриз і навіть самі маленькі піщинки не нашкодять ефекту від унікальної процедури - це біозавивка вій.

Не треба нікого переконувати у тому, що очі є найбільш важливим елементом макіяжу - гарні очі підкреслюють красу, привертають увагу, гіпнотизують. Біозавивка вій - це гарантія ідеального зовнішнього вигляду 24 години на добу.

Салони краси як один заявляють, що гарантують безпечне виконання, густі і блискучі вії, водостійкі і гіпоалергенні продукти, конкурентоздатні ціни. Зовнішній вигляд вій після процедури просто вражає, не має в собі ніяких проблем.

Багато салонів пропонують нову процедуру хімічної завивки на вії. Є декілька переваг у таких процедурах.

1. Привабливість: ідеальна процедура для жінок, які мріють про красиві завиті вії, які збільшують і підкреслюють очі і роблять, погляд виразнішим.

2. Тривалий ефект: результат процедури – елегантно підкреслені вії від 6 до 8 тижнів. Безпосередньо після процедури можна також застосувати хну на вії.

3. Економія часу і захист: вам не потрібно більше кожен день фарбувати свої вії, що їх при цьому ще й руйнує. Ви економите час і захищаєте свої вії. Вся процедура триває близько 40 хвилин. Підходить як для панянок з короткими, так і з довгими прямими віями.

А що вона таке біозавивка? Перманент (фр. ondulation – хвилі) - процедура, заснована на зміні структури вій хімічними речовинами та присвоєння їм нової форми за допомогою спеціальних щіточок.

Начебто і нічого особливого. З цього визначення можна зробити простий висновок – це процедура хімічна, яка є для структури вій незворотна.

Як виглядає процедура завивки вій? Весь процес, за яким виконується хімічна завивка на віях, нагадує почуттях при застосуванні хни – процедура виконується лежачи. Спочатку наноситься рідина, яка підготовлює структуру вій, потім вона змивається, і в кінці наноситься закріплювач, який допоможе вам отримати їх нову форму.

Процедура, здається, простою, щоправда, самостійне виконання цієї процедури межує з дивом (тому що очі повинні бути закриті), однак не треба бути видатним знавець, щоб виконати цю процедуру комусь.

Про те, про які "але" йде мова? На жаль, ця процедура може бути виконана неправильно, таким чином, можна сказати, що ви опинилися у некомпетентного косметолога.