В загалі на сайті пошуку квитків, форма пошуку квитків пропонується на кількох сторінках, не тільки на головній. Це дуже зручно. В будь-якому місці на «Головній», на сторінці «Розклад», на сторінці «Усі країни», вбиваємо пункти відправлення та призначення, дату і кількість осіб, натискаємо кнопку «Розклад і ціни» і дивимося результат список всіх перевізників з цінами, часом відправлення і прибуття по маршруту вінниця яремче автобус. Результати можна сортувати за всіма параметрами часу відправлення, прибуття, часу в дорозі, вартості.

Якщо на обрану дату квитків немає, сервіс http://naavtobuse.com.ua/ покаже, на яке найближче число за вказаним напрямом вони є. Якщо натиснути «Докладніше» в рядку з одним з результатів пошуку, можна побачити деталі маршруту. Якщо така інформація від перевізника, там в числі іншого пишуть марку автобуса та адресу відправлення автобуса.

Бронювання і купівля квитків

По результатах пошуку натискаємо «Вибрати», бачимо розкладку місць в автобусі. Ця опція не у всіх перевізників, деякі місця не дають вибирати заздалегідь. Підсвічені зеленим вільні місця. Вибираємо. Далі треба заповнити просту форму, де крім ПІБ вказується телефон для зв'язку, куди прийде бронь, емейл. Також треба вибрати документ, що посвідчує особу, його серію та номер. В імені або прізвища, а також в номері або серії паспорта допускаються помилки, але якщо багато помилок, потрібно звернутися в службу підтримки сервісу.

Після заповнення форми натискаємо кнопку «Перейти до оплати». Тепер треба вибрати спосіб оплати. Оплатити квитки можна онлайн: будь-банківської картою, через платіжну систему, PayPal або з допомогою Qiwi через віртуальний гаманець.

Також можна оплатити по-старому готівкою через термінал Qiwi. В цьому випадку треба вказати номер телефону, той самий, який був вказаний при оформленні замовлення на сайті. У деяких перевізників можна вибрати оплату в касі.