Бажаєте купити світильник, перейдіть по посиланню - https://vtnled.com/svitlodiodni-promislovi-svitilniki. Тут ви зможете знайти будь-які світильники на ваше уподобання, смак і кошти. Є різні типи світильників за стилем, технічними характеристиками, дизайном, колірною гаммою, характером освітлення. Вони також мають різне призначення і функції.

Навіщо потрібні світильники:

  • В якості головного джерела світла.

Світильники використовують не тільки в якості додаткового освітлювального приладу паралельно з іншими джерелами світла. Він може служити самостійним освітлювальним приладом в приміщеннях з невеликою площею, таких як ванна кімната або коридор. При використанні у ванній потрібно застосовувати тільки вологостійкі моделі.

  • Як декоративний елемент.

Оригінальні світильники або світильники з дороговартісних матеріалів часто використовують в якості декору в коридорах, вітальнях, передпокоях. Їх можна використовувати і за прямим призначенням. Але вони стануть одним з головних елементів дизайну інтер'єру, викликатимуть захоплення і подив. Щоб створити неперевершену атмосферу, варто також приділити увагу типу ламп і їх кількості. Адже можна використовувати, як світлодіодні, галогенні, люмінесцентні, так і лампи розжарювання.

  • Для створення акценту.

За допомогою світильника можна виділити деякі предмети інтер'єру, на які ви хочете звернути особливу увагу. Це може бути підсвічування для картин, антикваріату, ексклюзивних меблів, ваз, фотографій, ніш з сувенірами. Світильник допоможе сфокусувати погляд у певному місці.

  • Для зонування простору.

За допомогою світильників можна візуально розділити простір приміщення. Так можна виділити робочу зону, ігрову, зону відпочинку або читання. Світильник можна використовувати на кухні над робочою поверхнею, у вітальні або кабінеті, над кріслом для читання. Або в ігровій над спортивним інвентарем.

  • У якості підсвічування.

Світильники найчастіше використовують у якості підсвічування. Це може бути підсвічування для дзеркала в передпокоях, для будуарного столика в спальні, або як джерело приліжкового освітлення. В цьому випадку добре, щоб світильник мав додаткові функціональні можливості. У вигляді інтегрованого реостата, для регулювання яскравості світлового потоку. Димер, щоб дистанційно керувати освітлювальним приладом. Або розсіювач, щоб мати можливість направити світло в потрібну сторону.

Щоб придбати, як для особистого користування, так і в промислових цілях растрові світильники, звертайтесь на сайт - http://vtnled.com/rastrovi-svitilniki.