Здавалося б, яка різниця, куди купувати вхідні двері львів – в окремий котедж або в квартиру? Виявляється, така різниця існує, і її завжди потрібно враховувати при покупці!

Головна відмінність дверей для квартири і для будинку в обробці. Так звана, вулична двері постійно піддається впливу сонячних променів, підвищеної вологості, перепадів температур. Щоб поверхня не вигоріла на сонці, не потріскалася, що не розсихалася, матеріали обробки повинні бути підібрані правильно.

Пофарбована молоткової фарбою поверхню запікається в спеціальній печі. Таке загартування робить обробку невразливою для будь-яких атмосферних явищ протягом багатьох років: фарба не здується, що не відшарується, не потріскається, не змінить колір при будь-яких морозах і під променями жаркого сонця.

Це популярний варіант двері можна назвати «швидко, вигідно, зручно». Недолік його один – двері виглядають неестетично, тому буде чудово виглядати в гаражі або на складі, але для вхідних дверей котеджу або будинку її зовнішній вигляд абсолютно не підходить. Оздоблення двері – дуже важлива її частина. Але не менш важливим є те, що всередині, адже вулична двері в приватному будинку – це не тільки естетика, але, в першу чергу, захист будинку.