Підготовка до весілля включає в себе оренду автомобілів. Зрозуміло, якщо серед запрошених на весілля людей багато автовласників, можна обійтися і своїми силами. Однак враховуйте, що тоді весільний кортеж вийде не таким солідним. Все ж таки треба, щоб всі автомобілі в ньому виглядали однаково і вигідно відтіняли транспорт молодят.

Послугу оренди машин на весілля пропонує багато компаній. Щоб визначитися, з яким агентством вам буде зручніше та вигідніше співпрацювати, проясніть заздалегідь всі фінансові моменти (передоплата, пролонгація, додаткові послуги, штрафи), правила поведінки у машинах, декорування, дії компанії в разі поломок. Ну і, зрозуміло, потрібно, щоб агентство могло надати вам потрібну модель транспорту.

Оптимальний варіант для молодят – це, зрозуміло, лімузин. Перебувати в ньому вони можуть зі своїми близькими друзями та батьками. У такому випадку потрібно замовити місткий транспорт. Наприклад, хорошим рішенням стане аренда лумузину Ауді, розрахованого на вісімнадцять чоловік. Такий транспорт є в автопарку компанії «Лімузин». Колір машини – білий. Це класичний весільний транспорт, який підійде для торжества, оформленого в будь-якій стилістиці. Салон лімузина комфортний і стильно оформлений. Молодята та їхні близькі люди чудово проведуть тут час по дорозі в ЗАГС і ресторан.

Чи обов'язково замовляти білий лімузин? Зрозуміло, ви можете вибрати транспорт іншого кольору, строгих обмежень в цьому плані немає. Популярно замовляти на весілля машини золотистого відтінку. Нерідко орендують чорний лімузин. Він вигідно відтіняє плаття нареченої.

Моделі машин в кортежі визначаються фінансовими можливостями молодят. До того ж корисно враховувати статус гостей, які будуть пересуватися в них по місту. Ви цілком можете орендувати автомобілі бюджетної категорії. Такий транспорт теж комфортний. До того ж, якщо грамотно декорувати машини, вони будуть виглядати не менш урочисто, ніж дорогі автомобілі.

Заради економії коштів від кортежу можна відмовитися. Зрозуміло, це не означає, що гості будуть добиратися до ресторану самостійно. Для них можна орендувати місткий автобус з комфортним салоном. Вони зможуть почати святкування вже по дорозі до місця призначення. Особливо добре для цієї мети підходить «дискотека на колесах». У цьому автобусі передбачені напої, закуски, музика, світлові ефекти.