Українська компанія VELOTRADE вже більше 25 років займається проектуванням та виготовленням велосипедів. Накопичений досвід та здобуті знання допомагають бренду випускати кращі вітчизняні велосипеди у своєму сегменті. Це стосується і моделей для найменших клієнтів, до розробки яких висуваються самі жорсткі вимоги. Так, найпопулярнішою та найкращою визнана лінійка ТМ "Formula", яка на початок 2017 року вже поповнилася 8 новими моделями. Хоча виглядають вони по-різному, але їх об’єднує одне: дитячі велосипеди Formula - це висока надійність конструкції, стильний дизайн, яскраві кольори і широкий модельний ряд.

Огляд дитячих велосипедів VELOTRADE 2017

В новій колекції представлені моделі для дітей різної вікової категорії:

1. Дошкільнята. FORMULA FLOWER для дівчаток та FORMULA RACE для хлопчиків. Це найпростіші за конструкцією велосипеди з діаметром коліс 16", розрахованих на дитячий зріст 101-115 см. Яскравий дизайн у казковому стилі обов’язково сподобається маленьким принцесам та принцам. Самі байки надійні та зручні у користуванні, оснащені тренувальними колесами, дзвіночками та корзинкою для дрібниць.

2. Молодші школярі. Стильні FORMULA SPORT та FORMULA WILD мають діаметр коліс 18", рекомендований для дітей, чий зріст знаходиться у межах 116-122 см. Стальна рама робить моделі надійними, а наявність тренувальних коліс допоможе новачкам навчитися кататися на привабливих байках.

3. Молодші підлітки. Яскравий помаранчевий або неоновий DOROZHNIK ARTY — мрія кожної дівчинки. Гламурний дизайн и жодної зайвої деталі — вибір справжньої леді. Це єдина дитяча модель ТМ DOROZHNIK 2017, тому виглядає особливо стильно. Для більш розважливих дівчаток цікавим буде велосипед FORMULA FLOWER, прикрашений малюнками квітів на рамі та захисному щітку.

Справжнім чоловічим байком став новенький FORMULA RACE. Але особливої уваги заслуговує FORMULA LIME — найнижчий велосипед в історії Velotrade! Байк має стильний "дорослий" дизайн, підійде для хлопчиків и дівчаток, зростом від 100 до 130 см, які тільки починають знайомитися з велоспортом.

4. Підлітки. Категорію представляє новенький FORMULA COMPASS — базовий гірський велосипед з заниженою рамою. Діаметр коліс 24", розрахований на зріст 125-150 см. 7 швидкостей, перемикачі Shimano, обідні V-brake гальма і надійні Black Shark 24x1,95 шини — все, що потрібно для активних експериментаторів.

Приєднуйтесь до команди Velotrade на сайті http://velotrade.com.ua/uk/shop/velosipedi/filter/f71, і поспішіть купити дитячий велосипед 2017 року за найнижчими цінам в Україні!