Ось і настала холодна пора року, десь ще тепло, а десь уже люті морози. Якщо комунальні служби працюють на славу, то вам невідомо що таке мерзнути в рідній квартирі  Але що, якщо справа йде інакше? Або раптом ви зібралися в заміський будинок, дачу, де тепла може і не бути в осінньо-зимовий період. Можна закутатися в кілька ковдр і пити гарячий чай, але рано чи пізно чай охолоне, а холод може стати нестерпним. На допомогу прийдуть обігрівачі від Euro-Technika. Це реальна альтернатива, а іноді й основне джерело тепла. Зараз дуже важко вибрати потрібний, очі розбігаються від великої кількості і різноманітності. Будьте уважні! Всі прилади небезпечні при їх неправильному використанні. Дотримуйтесь загальних правил безпеки: не допускайте попадання води на обігрівачі та не використовувати у вологих приміщеннях, не сушіть речі поруч з джерелом тепла, якщо це не передбачено конструкцією, не накривайте пристрій, розташовувати обігрівачі тільки подалі від легкозаймистих предметів.

При покупці в першу чергу звертають увагу на якість збірки, чи немає сколів, тріщин або вм'ятин. Перевіряйте, чи присутній датчик автоматичного відключення при перегріві. В обігрівачах обов'язково повинно бути автоматичне відключення при перекиданні. Обрання потужності електричного обігрівача випливає з площі кімнати. Наприклад, джерело тепла з 1 кВт здатний обігріти приміщення 10-15 кв. м., на кімнату 20-25 кв. м. цілком вистачить і 1,5 кВт. Можна поставити кілька обігрівачів малої потужності. Але навіть з одним пристроєм при грамотному його розташування можна досягти комфортної зони для відпочинку в теплі. Багато факторів залежить від самого обігрівача. Тепловентилятор поширює тепле повітря швидше, ніж інші, тому цей показник не зовсім правильний. Для маленьких і середніх квартир байдуже, на скільки квадратних метрів буде досягати обігрів. Заздалегідь визначтеся, де будете зберігати обігрівач влітку, намагайтеся вибирати техніку саме для вашого конкретного випадку. Зберігати обігрівач краще в закритому пакеті чи коробці, інакше при наступному включенні пил, що залишилася на спіралях, буде видавати дуже неприємний запах.

 Рекомендується придивитися до габаритів і вазі, чи є колеса для переміщення по кімнаті. Дізнайтеся заздалегідь, чи здатна ваша проводка витримати навантаження майбутньої покупки, якщо будете підключати прилад через подовжувач, то його теж потрібно вибирати в залежності від споживаної потужності обігрівача.