Правильний і точний переклад текстів об'єднує людей з різних країн. Правильний переклад документів - необхідність, яка виникає при поїздці в деякі країни на відпочинок, при влаштуванні на роботу закордоном і так далі. І тоді виникає питання про пошук кваліфікованого перекладача.

Бюро перекладів «Terra Lingua» - це команда професійних перекладачів, які зроблять свою роботу швидко і якісно. Це найвищі фахівці в області документознавства та лінгвістики, які не просто знають свою справу, а й люблять її, ставляться до своєї роботи з душею.

У «Terra Lingua» зібралися професіонали, які разом з легкістю переведуть будь-який текст на кілька десятків мов світу, в тому числі і дуже рідкісні мови, тут переведуть всю необхідну Вам документацію (інструкції, статутні документи підприємства, різні довідки, сертифікати і так далі), а також будь-який художній текст або особисті листи. Різноманіття мов, з якими працює ця команда, вражає. Тут зроблять переклад на всі поширені мови: англійська, французька та інші, а також на маловідомі: іврит, фарсі і так далі. Крім того, тут можна замовити акредитований переклад, апостиль, легалізацію українських документів на території іншої держави, а також усні перекази різних текстів.

Співробітники «Terra Lingua» також зможуть Вам допомогти з оформленням довідки про несудимість, яка необхідна для поїздки в деякі країни, а також для влаштування на роботу в багато організацій. Вам більше не потрібно буде витрачати багато часу на простоювання в чергах. Все, що Вам потрібно - паспорт громадянина України або ж закордонний паспорт, якщо Ви громадянин іншої країни. Тут зроблять все за Вас в найкоротші терміни.

У бюро професійних перекладів «Terra Lingua» нотаріально засвідчать всі Ваші документи і копії. Звернувшись сюди, Ви можете бути впевнені в тому, що Ваш текст або документ буде переведений на будь-яку мову дуже точно і якісно. Причому, вартість перекладу в «Terra Lingua» невисока, а швидкість роботи порадує будь-якого клієнта.

Принцип роботи бюро професійних перекладів «Terra Lingua» - залишити свого клієнта максимально задоволеним, зробити свою роботу максимально якісно і у встановлені терміни. Тут працюють не на кількість, а на якість. Подяка задоволеного клієнта дуже важлива для співробітників бюро. Адже задоволений клієнт не просто скаже спасибі, але звернеться за послугами сюди ще багато разів і порадить це бюро перекладів своїм друзям і близьким.