Символізм огортає не тільки колір букета, але і самі рослини. Споконвіку яскраво-червона троянда, тюльпан або бузок означали визнання в любові. А ось білі в одному букеті з червоними висловлюють зовсім інше, не менш важливе почуття – визнання дружби і єдності поглядів. Гвоздика теж символізує любов, але з акцентом на легкість і захоплення, а от ірис скаже про дружбу і вірність у будь-яких комбінаціях.

Замовити квіти в корзині ви можете прямо зараз на нашому сайті.

Цікаво, що раніше у Франції жінка могла повідомити чоловікові про свою вагітність, просто подарувавши йому фізаліс. Це красива назва належить звичного нам квітці, який в народі називають «ліхтариком». Він часто зустрічається на наших «шести сотках». А не менш звичні нам флокси покликані врятувати коханців на межі розкриття і читалися, як «давай спалимо наші листи».

Якщо ви хочете замовити букет з троян, то зробити це можна в розділі кущові троянди букет.

Вигідні поєднання рослин

Кожна квітка має свої особливі властивості і може доповнюватися іншими, або знищуватися невідповідними сусідами. Щоб якомога довше зберегти свіжість букета, слідкуйте за поєднаннями рослин, адже речовини, що виділяються у воду, можуть бути токсичними і шкідливими для певних видів. Наприклад, троянди краще збережуться в окремій вазі, хоча поєднання з ліліями їм шкоди не завдасть.

Інтернет магазин квітів з доставкою завжди пропонує вигідні пропозиції для своїх клієнтів.

А ось деякі побратими можуть нашкодити один одному – букет із темно-червоних троянд у поєднанні з чайними довго не простоїть. Те ж саме стосується і композицій з лілій з маргаритками, волошками або маками, а конвалій – з тюльпанами або фіалками. Не дуже «люблять сусідів» гвоздики, нарциси і резеда.

Запам'ятайте найголовніше при виборі букета – це Ваше щире бажання порадувати адресата.