Сфера інформаційних технологій активно розвивається у всьому світі. Звичайно, неможливо уникнути того, що вакансія java одних спеціалістів стає все більш затребуваною, а інші професії перетворюються в непотрібні. Експерти склали список найбільш популярних спеціальностей в області IT.

1) Програміст. Двома найпопулярнішими технологіями для програмістів вважаються NET і JAVA. Цікаво, що володіючі другою технологією вони отримують більш високу оплату, ніж знавці технології NET.

2) Адміністратор. В його обов'язки входить працювати в intellias та налаштування, установка та обслуговування комп'ютерної мережі. Якщо мережа існує, перед системним адміністратором стоїть завдання щодо інтеграції свіжих фрагментів, оновлення програмного постачання серверів. Слід зазначити, що такий фахівець повинен уміти працювати не тільки на рівні програмного забезпечення, але й на рівні техніки, навіть якщо справа стосується прокладки кабелю.

3) Тестер програмного забезпечення. Діяльність ґрунтується на виявленні дефектів в програмних системах у компанії intellias. Тестери ПЗ створюють алгоритм поведінки характерного користувача, при цьому займаючись пошуком можливих помилок в роботі програми, тобто вони виступають одночасно користувачами та експертами.

4) Оптимізатор. Такий фахівець займається розкруткою веб-сайтів та пошуковою оптимізацією. Оптимізатор буквально допомагає машині знайти потрібний сайт, даючи їй повну інформацію. Наприклад, якщо користувач введе в контакті вхід, пошукова машина відразу ж знайде необхідне посилання на вхід в «соціалку».

5) Копірайтер. Ця професія з'явилася в результаті вдосконалення алгоритмів машин для пошуку. Копірайтер – фахівець, який зобов'язаний володіти літературним талантом, своєрідним підходом до матеріалів і неабияким знанням мови, для того щоб сайти були заповнені унікальними текстами.