У попередніх наших публікаціях ми визначилися з основними правилами вживання елітного алкоголю. Цінителі віддають перевагу коктейлям, які, згідно з рецептами, у всіх випадках готуються на основі віскі, який можна придбати за посиланням jack daniels купить з перевіреного спеціалізованого магазину елітного алкоголю. Продовжуємо публікувати кращі рецепти коктейлів з віскі від jack daniel's, які можна повторити в домашніх умовах. Сьогодні ми приготуємо міцні напої під назвою «Богатирське здоров'я» і «Віскі-кола».

Рецепт 3. Богатирське здоров'я.

Таке ім'я дано напою не випадково, дійсно, щоб осилити порцію цього міцного коктейлю на основі елітного алкоголю (віскі з ромом) потрібно мати воістину богатирське здоров'я. Більшість чоловіків насолоджуються саме його насиченим смаком. Склад: 20 мілілітрів віскі; 20 мілілітрів рому; 20 мілілітрів вишневого лікеру; 20 мілілітрів лікеру Drambuie. Останній інгредієнт робиться на основі Единбурзького шотландського содового віскі в компанії з мускатним горіхом, медом, анісом і шафраном. Процес приготування: всі інгредієнти перемішуємо в шейкері і переливаємо в високий келих, попередньо кинувши кілька кубиків льоду.

Рецепт 4. Віскі-кола.

До сих пір смакові якості цього коктейлю продовжують залишатися об'єктом нескінченних суперечок. Причина - специфічний присмак напою, який деякими критиками порівнюється з «гумою» або «клопами». Однак шанувальників у коктейлю на порядок більше, ніж огудників. Склад: 50 мілілітрів кращих сортів віскі; 50 мілілітрів коли або пепсі (пепсі-кола плюс кока-кола, як варіант); 3-4 кубика льоду. Процес приготування: кидаємо кілька кубиків льоду в склянку, додаємо в рівних пропорціях інгредієнти, ретельно перемішуємо, отримуємо від коктейлю насолоду.