• Головна
  • Харчування дитини: 7 важливих рекомендацій дієтологів
14:50, 3 травня 2016 р.

Харчування дитини: 7 важливих рекомендацій дієтологів

Правильне дитяче харчування на початку життя закладає смакові звички дитини в майбутньому. Для того щоб домогтися успіхів у цьому питанні, дієтологи дають нам 7 простих порад.

Як правильно організувати дитяче харчування з народження, 7 порад від дієтологів.

1. Грудне вигодовування

Материнське молоко – найкраща їжа для немовляти. Цей унікальний продукт допомагає адаптуватися дитячому кишечнику, сприяє заселенню мікрофлори корисними бактеріями. Грудне вигодовування – це імунітет дитини, материнське молоко захищає малюка від вірусів і бореться з різними інфекціями. Але, звичайно ж, процес грудного вигодовування залежить від побажань і стану здоров'я мами.

2. Своєчасний прикорм

Вводьте прикорм в дитячий раціон починаючи з 6 місячного віку. Його складові безпосередньо залежать від індивідуальних особливостей організму, ваги дитини, схильності до алергічних реакцій або непереносимості певних продуктів. Починайте догодовувати дитину кашами, якщо його вагу нижче норми, або ж стартуйте з овочів, якщо у малюка є проблеми з ШКТ.

3. Не соліть дитячу їжу

Дієтологи запевняють, що дитині смачно їсти без солі, адже він не пробував солону їжу раніше. У немовлят ще не розвинені рецептори, які здатні розпізнавати солоний смак їжі. Тому формуйте звички правильного харчування з дитинства.

4. Використовуйте спеціальну воду

Вода, яка використовується у дитячому харчуванні, повинна відповідати трьом основним критеріям:
у неї не повинні міститися токсичні нітрати (допустима кількість 16 міліграмів на 1 літр води).
дитяча вода не повинна мати в складі велику кількість мінералів, це може навантажувати незрілу сечостатеву систему маленького організму.
у дитячій воді повинні бути відсутні шкідливі речовини, такі як свинець.

5. Розводьте соки

Всі ми знаємо про користь соків, але не завжди правильно вживаємо, особливо це стосується дитячого харчування. Для того щоб не нашкодити підшлунковій залозі, вичавлюйте фреш з одного компонента і розводьте його водою один до одного. У день можна давати дитині не більше 35 мл свіжовичавленого соку.

6. Не забувайте про кисломолочні продукти

Такі продукти, як кефір, йогурт, сирок в дитячому харчуванні просто необхідні, вони допомагають правильній роботі кишечника. Особливо важливо пити кефір дітям, у яких є схильність до запорів, але потрібно врахувати той факт, що цей кисломолочний напій повинен бути свіжим, інакше ефект буде зворотний.

7. Будьте обережні з медом

Так само як і сіль, дієтологи не рекомендують використовувати в дитячому харчуванні цукор, інша справа натуральний і цілющий мед, а мед є сильним алергеном, тому рекомендується вводити його в дитяче меню після півторарічного віку. І давати не більше ніж половину чайної ложки, з двох років можна перейти на чайну ложку меду в день.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Влада вживає всіх необхідних заходів і ситуація швидко вирішиться
3,9%
Я обурений бездіяльністю влади і готовий активно захищати право на чисте довкілля
83,0%
Мене ситуація турбує, але я не готовий до активних дій
10,6%
Мені взагалі байдуже, я п'ю "Боржомі" і купаюся Егейському морі
2,5%
#Новоград #дитяче харчування #раціон #дієтологи #смакові звички #грудне вигодовування #молоко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...