• Головна
  • Коли дитина починає ставити питання (ВІДЕО)
17:56, 21 травня 2016 р.

Коли дитина починає ставити питання (ВІДЕО)

Багато батьків з трепетом і з жахом чекають того моменту, коли дитина починає ставити запитання. А все тому, що, по-перше, вони не знають, коли цей момент чекати, а по-друге, їх хвилює, а чи зможуть вони відповідати на кілька десятків питань своєї дитини в день.

Вік, коли дитина починає ставити питання, це три-чотири роки. Як правило, в цьому віці дитина вже більш усвідомлено розуміє, що відбувається навколо нього, він вміє розбірливо говорити і йому стає дуже цікаво, що навколо нього робиться. При цьому дитина росте, так що кожен день питань ставатиме все більше і більше. Але багатьох батьків мучить питання, а як правильно давати відповіді своїй дитині? Давайте розглянемо, що радять дитячі психологи. Готуйтеся до цієї події і бережіть нерви. А все тому, що дитина може протягом року задавати вам одне і теж питання десятки разів. Вас може спочатку дивувати, а потім і дратувати така кількість одного і того ж питання. Але врахуйте, що в процесі пізнання світу дитина вбирає багато інформації, тому дещо вона може забувати. Ось чому він перепитує вже десятий раз.

Що робити в такій ситуації? Просто вивчіть з дитиною відповідь на те питання, яке його цікавить. І наступного разу, коли ви будете проїжджати біля, наприклад, якоїсь будівлі, самі задавайте дитині питання: «Чому?». І чекайте, поки дитина дасть вам відповідь. Пояснення. Завжди на всі питання намагайтеся дати відповідь своїй дитині.

Пам'ятайте, що гіршого, ніж ігнорування його питання у цьому віці, напевно, немає нічого. Намагайтеся дати йому ту інформацію, яку він вимагає. Так дитина буде розвиватися. Так що візьміть це на озброєння. В іншому випадку, він стане апатичний, не захоче нічого дізнаватися нового, а далі це може призвести до проблем з розвитком і т. п. «Чому?» допомагає в розвитку мови. Це також важливо, оскільки відповідаючи на питання, ви починаєте пояснювати дитині, говорити з ним, щось питати в нього. Тому навіть самим питанням він живиться сформувати свої думки, сказати щось, що його цікавить, у такий спосіб відбувається процес соціалізації особистості.

Так що не позбавляйте вашу дитину можливості розвивати себе, цікавитися навколишнім світом. Відповідь має бути з урахуванням віку дитини. Дитина може задавати занадто багато різних питань, вони можуть бути каверзні і навіть зовсім несподіваними. Не дивуйтеся, оскільки дитина може щось почути на вулиці, з телевізора і т. п. Так що в будь-якому випадку давайте відповідь на питання, але пам'ятайте, що ви розмовляєте з дитиною. Тому можете навіть придумати якусь легенду, щоб дитина її зрозуміла. Це легко. Навіть на самі каверзні питання, давайте відповіді, оскільки, якщо ви проігноруєте питання, чи покажете, що він вас шокує, це посилить інтерес дитини до питання, і він буде ставити його все частіше і частіше.

Не кричіть на дитину і не кажіть, що він вже дістав. Зрозумійте, що вік «Чемучек» - неминучий. Якщо ви вже взяли на себе відповідальність за виховання дитини, то повинні з гідністю зробити це до кінця. Ніколи не кажіть дитині, що він вже дістав вас своїми розпитуваннями, що вам потрібен спокій і т. д. Якщо дійсно втомилися, то просто скажіть дитині, що продовжите через півгодини або годину, або просто підіть погуляйте на свіжому повітрі, так як це допоможе розслабитися, знайти нові ідеї і навіть дитину відправити в пісочницю.

Виховання - важкий процес, але саме від його успішності залежить майбутнє вашої дитини. Так що не здавайтеся, відповідайте на запитання дитини і допомагаєте йому пізнати світ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #дитина #виховання #успішність #батьки #запитання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...