• Головна
  • Реальність та очікування: На яку зарплату можуть розраховувати новоград-волинці?
13:47, 29 травня 2016 р.

Реальність та очікування: На яку зарплату можуть розраховувати новоград-волинці?

Експерти порівняли зарплати, українців які шукають роботу, вказують в своїх резюме і які їм реально пропонують роботодавці. Виявилося, що компанії готові платити своїм співробітникам на 9% менше, ніж ті очікують. Про це повідомляє rabota.ua.

Наприклад, найпопулярніші фахівці в області продажів і торгівлі, хочуть на 15 і 16% більше, ніж пропонується в даному сегменті ринку праці. Лідерами за побажанням великої зарплати стали топ-менеджери. Керівники давно скаржаться на розмір своєї винагороди і неможливістю прив'язки його до рівня інфляції або курсу іноземних валют. 

На другому місці — страховики, які переконані, що загальний стан сфери не дозволяє гідно оцінити професіоналів страхування.

На третьому місці — офісні професіонали, до яких відносяться ейчари та бухгалтери. За час кризи навантаження на них збільшилося, однак піднімати зарплату роботодавці не поспішають.

Недооціненими себе вважають дизайнери, маркетологи, будівельники та охоронці.

Вакансії адміністративного персоналу "врятували" пропоновані водіям-далекобійникам зарубіжні вакансії із заробітною платою в десятки тисяч гривень. Точно так само медикам "допомогли" закордонні вакансії — в Німеччині та Лівії медиків цінують значно більше, ніж українські роботодавці.

Що стосується студентів, то в даній категорії "в плюс" спрацювали вакансії з ОАЕ на 15-20 тис. грн, і те, що велика частина здобувачів — фахівці без досвіду, не вимагають за свої послуги багато грошей. Тому і в професійній сфері "Початок кар'єри" зарплата шукачів досить скромна.

Досить високі зарплати отримують і представники ІТ-сфери. У неї входять не тільки високооплачувані програмісти, заробітні плати і запити яких не зазнали змін, але і системні адміністратори, менеджери з продажів ІТ-послуг, які також задоволені рівнем свого заробітку.

Нагадаємо, що за даними головного управління статистики в Житомирській області середньомісячна заробітна плата штатних працівників у місті Новограді-Волинському за 9 місяців 2015 року становить 2865 грн.

За вказаний період у Новограді-Волинському найбільше зростання позитивної динаміки обсягів виробництва промислової продукції було досягнуто на таких підприємствах: ПП «Меблева фабрика «Мірт», ТОВ «Нові ласощі – Житомир», ТОВ «Укрмедпак», ПрАТ «ВКФ «Леся», ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод», ПАТ «Новоград-Волинськсільмаш», ТОВ «Новотекс», ТОВ ВО «Техна», ТОВ «Факро –ТЛ».

У березні 2016 р. середня заробітна плата штатних працівників підприємств Житомирської області (із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) становила 3675 грн та зросла до попереднього місяця на 8,6%, а до березня минулого року – на 25,6%. При цьому індекс реальної заробітної плати становив відповідно 107,3% та 100,5%.

У промисловості оплата праці складала 4297 грн, у сільському господарстві – 3423 грн, будівництві – 2674 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград-Волинський #розмір заробітної плати #вакансії #робочі місця #оплата праці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...