• Головна
  • Франція обіграла Румунію у матчі-відкритті Євро-2016
00:06, 11 червня 2016 р.

Франція обіграла Румунію у матчі-відкритті Євро-2016

Ось і дочекалися! Чемпіонат Європи з футболу, якого так чекали мільйони вболівальників по всьому світу, сьогодні офіційно почнеться! Звичайно, станеться це у матчі між господарями турніру – збірною Франції, та національною командою Румунії.

Ось і все звучить свисток і перший матч Євро-2016 закінчено! Франція обіграла Румунію з мінімальним рахунком! Всі голи були забиті у другому таймі. Першим це зробив Олів'є Жиру, проте незабаром Верстата з пенальті відновив рівність. Але фінальний акорд вдався Пайету, який ударом в самій наприкінці матчу подарував "триколірним" три очки!

90+2` Сіссоко в швидкій контратаці поставив крапку, але удар вийшов неточним.

90+1` - Три хвилини додав головний суддя.

90` І тут же Пайєт пішов відпочивати. Сіссоко вийшов замість нього.

89` Пайєт отримав м'яч біля лінії штрафної, розвернувся і незручним ударом вразив дальню "дев'ятку"! 2:1 - Франція виходить вперед!

88` ГОЛ!

83` Остання заміна у Румунії: Попа пішов, Торже вийшов.

82` Марсьяль акуратним ударом потривожив Тетерушану, але не більше того.

81` Хобан пробив не просто із-за меж штрафного, а метрів з 40 - вище воріт!

77` Погба пішов з поля. Марсьяль вийшов на заміну, підсилювати гру триколірних!

74` Накрутили темп французи, а Румунія відчайдушно відбивається. Поки виходить успішно

71` Станчу відправився відпочивати, а на заміну йому вийшов Кипчу.

69` Жиру отримав жовту картку за фол в центрі.

67` Перша заміна у Франції: Коман вийшов на поле замість Гризманна.

65` Верстата розвів м'яч і Льоріса по різних кутах і рахунок став 1:1!

63` Станчу впав у штрафному, Евра порушив правила і пенальті!

61` Перша заміна в матчі: Андоне поступився місцем на полі Алибеку.

60` Пайєт в черговий раз навісив у штрафну, вище всіх там вистрибнув Жиру, який крізь руки голкіпера послав м'яч точно у ворота! 1:0! Французи ликуют! Є перший гол на Євро-2016!

58` Ось він, нарешті! Довгоочікуваний момент! Пайєт накрутив захисників, м'яко накинув на Погба і той пробив зльоту - Тетерушану дивом відбив м'яч, пощастило, що постріл був по центру!

56` Темп другого тайму поки залишає бажати кращого. Пару вилазок на чужі половини поля і всі - футболісти на цьому зів'яли.

53` Пайєт знайшов пасом у штрафному Жиру, той пробив з-під захисника - Тетерушану на чеку і забрав м'яч у руки!

51` Матьюді рвав і метав у центрі поля, м'яч у підсумку завоював, але попався при цьому під порушення правил з боку суперника.

48` Верстата прийняв м'яч на груди в чужій штрафній, закладав корпус і пробив - поруч зі штангою!

46` Розпочався другий тайм! Понеслася!

Звучить свисток! Команди вирушають відпочивати, а у нас - 0:0! Румунія бадьоро почала матч, але потім ініціатива перехопили ініціативу. Найнебезпечніший момент був у Гризманна, який відправив м'яч у штангу.

Далі у нас буде тільки цікавіше, так що відпочиваємо 15 хвилин і повертаємося на свої місця!

45+2` Пайєт подав з кутового, Жиру пробив головою, а м'яч в свою чергу полетів вище воріт.

45+1` - Дві хвилини додав арбітр до першого тайму!

45` Рац за досить грубу гру отримав жовту картку.

43` Очікувано, що перевагою за підсумками першого тайму французи володіють: 58% володіння м'ячем проти 42%.

40` Попа - і це прізвище, а не частина тіла - добре зіграв у відборі і позбавив Евра шансів навісити у штрафний.

37` Санья прострілив з правого флангу, Грізманн увірвався в штрафну і в дотик пробив - поруч зі штангою.

35` Румунія теж освоїлася на полі, прийняла факт того, що грати їй другим номером, але обороняється впевнено і розраховує на контратаки, які з кожним разом виглядають все небезпечніше.

33` Станчу перехопив м'яч у центрі поля, протягнув його по правому флангу і навісив... Кудись далеко і дуже неточно.

30` Ні, все нормально з румунським півзахисником, він продовжує грати.

30` Пинтили лежить на газоні і арбітр показує, що потрібні носилки на полі. Невже буде вимушена заміна?

25` Рамі після кутового намагався замкнути подачу, виплигнув він вище всіх захисників, але тільки не Тетерушану - голкіпер зняв м'яч з голови.

23` Черговий ювелірний пас Погба, адресатом був Жиру, але той забрався в офсайд. А було б дуже небезпечно!

20` Рідкісна відповідь румунської збірної. Вони намагаються щось придумати і розкрити оборону Франції, яка, здається, заспокоїлася і діє вже більш раціонально. Ще б: там Евра у смак увійшов, його досвід відповідальних матчів з кожною хвилиною лише збільшується.

17` Евра побачив підключення Жиру, навісив у штрафну, але нападник "Арсеналу" не дотягнувся до передачі.

14` Аааааа!!! Грізманн розстрілював ворота Румунії головою, але м'яч влучив у штангу! Гідну відповідь першій атаці Румунії!

12` Погба вирізав класну передачу на Пайєта, але останній схибив при прийомі. Прокидаються французи.

10` Після корнера Жиру пробив головою, але в ближній кут не потрапив.

9` Грізманн пробив з-за меж штрафного - кутовий!

7` Ось і Франція починає освоюватися на полі. Пішли господарі поля на чужу половину поля.

4` Огоооооо! Подача з лівого флангу атаки закінчилася ударом Верстата, Льоріс дивом зреагував на цей постріл!

2` Несподівано, але після першої атаки Франції, з м'ячем зараз румуни.

1` Звучить стартовий свисток! Французи розвели м'яч в центрі поля і понеслась!

0` Команди з'являються на полі під ось такий класний перфоманс!

Звичайно, Франція – один з основних претендентів на титул чемпіонів. В цьому році у неї зібралася дуже потужна команда, яка здатна вирішувати завдання найвищого рівня. Але Румунія теж не просто так пробилася на першість! Хлопчиками для биття вони точно не стануть. І, що найцікавіше, на їх стороні може виявитися вся ситуація навколо матчу: їх ніхто не бере в розрахунок, багатотисячний натовп буде підтримувати і одночасно тиснути на господарів поля. Під шумок трибун, чому б не створити сенсацію?

Хоча, звичайно, це сюжет малоймовірний. Але і не настільки очевидна розгромна перемога Франції. Вчені тут днями винайшли штучний інтелект, який покликаний передбачати результати поєдинків Євро-2016. На його думку, матч між Францією та Румунією закінчиться мінімальною перемогою «триколірних»: на це машина дала 71,4%.

Ми ж не будемо робити жодних прогнозів і просто насолоджуватимеся футболом! Виграють французи першу і таку відповідальну зустріч на ЧЄ-2016? Або турнір почнеться з сенсації?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію