• Боксери з Новограда-Волинського зайняли перше командне місце під час проведення турніру
15:44, 28 червня 2016 р.

До дня молоді у Новограді-Волинському, 25 червня 2016 року у приміщені Молодіжного центру, відбулася відкрита першість Новоград-Волинської ДЮСШ з боксу за участю близько 80-ти кращих боксерів ДЮСШ Житомирської області.

Боксери ДЮСШ СК ЕВРОБОКС, СК Вулф з Новограда-Волинського зайняли 1 командне місце.

Плисак Олексій завоював 1-ше місце та отримав нагороду, як самий технічний боксер чемпіонату, Михнюк Артур крім зайняття 1-го місця отримав кубок за кращий бій.

Повний фотозвіт боксерського турніру можна переглянути ТУТ.