• Головна
  • У Новограді-Волинському з навчальним візитом перебуває делегація з Донецької та Луганської областей
18:07, 5 липня 2016 р.

У Новограді-Волинському з навчальним візитом перебуває делегація з Донецької та Луганської областей

З 4 по 8 липня з навчальним візитом на тему: «Місцевий економічний розвиток та створення нових робочих місць» у місті Новограді-Волинському перебуває делегація у складі представників органів місцевої та регіональної влади, органів місцевого самоврядування, керівників комунальних підприємств, представників громадського сектору Донецької та Луганської областей.

В рамках Проекту ПРООН «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» протягом липня 2016 року заплановано проведення 14 таких навчальних візитів до 7 регіонів, в яких наявні успішний досвід реалізованих проектів в сфері місцевого економічного розвитку та створення нових робочих місць.

В ході навчальних візитів передбачається ознайомлення учасників з успішним практичним досвідом місцевого економічного розвитку, залучення інвестицій, розвитку бізнесу, проектної діяльності.

Так, 4 липня делегація прибула до Новограда-Волинського, де для учасників візиту було проведено автобусну екскурсію, під час якої гості мали можливість ознайомитися з історією, культурою та промисловим потенціалом міста.

5 липня у великій залі Будинку рад з вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Віктор Весельський, який у своєму виступі, зокрема, зазначив: «Від імені громади міста Новограда-Волинського дозвольте привітати вас на гостинній землі, батьківщині видатної української поетеси Лесі Українки!

Новоград-Волинський – місто вікової історії та усталених традицій, яке має значний промисловий потенціал та вигідне економіко-географічне розташування, є привабливим для інвесторів, адже наш край володіє значним природним, економічним та інтелектуальним потенціалом.

Новоград-Волинський, з 56 тисячним населенням, має в арсеналі потужний природний потенціал та багату історію. Завдяки цьому місто відоме не тільки в Україні, а і далеко за її межами.

В місті виробляється конкурентоспроможна продукція світового рівня, активно розвивається соціальна інфраструктура.

Ми тісно співпрацюємо з міжнародними агенціями у розбудові міста. Саме результатом співпраці з Програмою розвитку ООН в місті розроблено та прийнято Стратегічний план розвитку міста. Серед стратегічних цілей розвитку економіки міста, є розширення меж міста, покращення його енергозабезпечення, залучення інвестицій, розвиток кадрового потенціалу, залучення міжнародної технічної допомоги.

Задля отримання альтернативних джерел енергії та покращення екологічної ситуації в місті планується реалізувати потужний інвестиційний проект з будівництва сучасної біогазової станції. Швейцарський інвестор і ЄБРР виділили для міста Новограда-Волинського 59 млн. євро. В ході будівництва заводу, будуть застосовані останні розробки та технології європейських лідерів по переробці біомаси. Продуктами переробки активного мулу будуть: природний газ, тепло, електроенергія, які так необхідні для життєдіяльності нашого міста. Завод дасть можливість покращити екологічну ситуацію в місті, а також створить близько 300 робочих місць.

За моєї ініціативи та підтримки моєї команди неодноразово проводилися зустрічі з депутатами міської ради, депутатами Житомирської обласної ради, громадськими організаціями, представниками Військового медичного департаменту Міністерства оборони України та представниками Міністерства охорони здоров’я України щодо відновлення роботи колишнього військового госпіталю. В центрі будуть проходити лікування та реабілітацію військовослужбовці, ветерани військової служби, ветерани війни та інших категорії громадян. Відкриття військового госпіталю дасть можливість в місті створити нові робочі місця.

Відповідно до програми навчального візиту у Новограді-Волинському делегація має ознайомитись з роботою та напрацюваннями навчальних закладів, підприємств комунальної сфери і виробничих підприємств та закладів культури.

Довідково:

Економіку міста Новограда-Волинського формують 16 промислових підприємств. Найбільшу нішу займає машинобудування (32,5%) це ТОВ «ВО «ТЕХНА» та ПАТ «Новоград-Волинськсільмаш»; харчова промисловість (15,6%) - ПАТ «Новоград–Волинський хлібозавод», ТОВ «Нові ласощі - Житомир»; хімічна промисловість (12,8%) – ТОВ «Новофарм-Біосинтез», ПАТ «Біоветфарм», ТОВ «Укрмедпак»; деревообробна галузь (6,5%) – ПП «Меблева фабрика «Мірт», ТОВ «Факро-ТЛ»; легка промисловість (19,1%) – ТОВ «Новотекс» та ПрАТ ВКФ «Леся». (Це бувша швейна фабрика, яка заснована в 1965 році). Сьогодні це сучасне швейне виробництво, яке систематично займається питанням оновлення швейного обладнання і втіленням нових технологій. На даний час на фабриці працює 479 осіб. В перспективі, до 2018 року, планується збільшення робочих місць ще на 500 чоловік. Це відбудеться за рахунок збільшення додаткових виробничих площ, а саме будівництва нового виробничого цеху.

У Новограді-Волинському з навчальним візитом перебуває делегація з Донецької та Луганської областей, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград-Волинський #міська рада #робочий візит #Донецька #Луганська області
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...