• Команда Новограда-Волинського взяла участь у Всеукраїнському турнірі CHERTIVTSI OPEN
18:40, 26 квітня 2017 р.

22-23 квітня 2017 року у м.Чернівці проходив відкритий Всеукраїнський турнір CHERTIVTSI OPEN. В турнірі взяли участь 52 команди та 660 спортсменів. На змагання завітали дві команди з Молдови та  команда з Румунії.

Команда Новограда-Волинського складалась з 15 спортсменів.  Слід відзначити високий рівень конкуренції. За результатами змагань команда дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради зайняла  десяте місце. Першими в особистому заліку стали Загривий Максим, Гарбовська Ірина та Коваль Дмитро. Почесні треті місця здобули Ганношин Сергій, Жовталюк Ангеліна, Карплюк Анна, Зубрицький Арсен та Сімончук Анастасія. За крок до медалі зупинилися Смоляр Дмитро та Рахновецький Денис, посівши 5 місця.